Notowania indeksów giełdowych

  Nazwa Grupa Data Wartość ost. 1 mies 3 mies 6 mies 1 rok
Austria - ATXEuropa2009-08-262504.27-1.98%+14.34%+22.78%+68.90%-29.63%
WIG-SUROWCEPolska2015-10-012609.15+0.35%+9.54%-17.51%-28.92%-35.93%
Czechy - PX50Europa2010-04-231292.60+1.26%+8.88%+9.25%+9.99%+56.85%
WIG-MEDIAPolska2015-10-014306.58+0.33%+4.92%+2.43%+6.71%+5.47%
Tajlandia - SETAzja i Australia2012-03-221191.00-1.38%+4.67%+14.24%+20.23%+16.86%
WIG-INFORMATYKAPolska2015-10-011616.15-0.15%+3.57%-2.03%+2.56%+22.34%
WIG20SHORTPolska2015-10-013837.89+0.80%+3.21%+11.38%+16.50%+21.06%
WIG-BUDOWNICTWOPolska2015-10-012942.95+0.90%+3.18%+10.44%+12.89%+33.93%
WIG-DEWELOPERZYPolska2015-10-011381.11+0.10%+2.12%+0.40%+0.06%+4.07%
WIG-SPOŻYWCZYPolska2015-10-013375.38-0.57%+1.91%+14.09%+17.64%+36.35%
WIG-CHEMIAPolska2015-10-0115125.09+2.05%+1.79%+6.28%+11.55%+29.40%
USA - AMEX MajorAmeryka2015-10-011658.78-0.19%+1.46%-9.57%-10.19%-10.30%
NewConnectPolska2015-10-01283.20-0.16%+1.31%+0.78%-9.40%-10.97%
WIG-TELEKOMUNIKACJAPolska2015-10-01863.68-2.20%+0.29%-10.84%-17.32%-27.39%
Wielka Brytania - FTSE 100Europa2015-10-016072.47+0.18%+0.23%-8.11%-10.82%-7.40%
NCX Life SciencePolska2013-06-2150.96-0.25%-0.06%-10.52%-9.28%-34.47%
sWIG80Polska2015-10-0113096.30-0.07%-0.15%+0.92%-2.63%+4.65%
mWIG40Polska2015-10-013590.00+0.37%-0.61%-2.49%-3.60%+0.07%
Szwajcaria - SMIEuropa2015-10-018510.56-0.03%-1.28%-4.47%-6.86%-3.17%
WIG-BANKIPolska2015-10-016542.95-0.58%-1.29%-10.64%-14.35%-23.98%
WIGPolska2015-10-0149593.95-0.46%-1.39%-6.41%-8.21%-8.34%
WIGdivPolska2015-10-011049.70-0.36%-1.58%-10.34%-13.17%-13.98%
Hong Kong - HANGSENGAzja i Australia2015-09-3020846.30+1.41%-1.60%-20.59%-16.13%-9.10%
Kanada - TSE-300Ameryka2015-10-0113241.89+1.57%-1.78%-9.81%-11.38%-10.56%
RESPECTPolska2015-10-012516.61+0.03%-2.05%-9.19%-11.19%-10.64%
Japonia - TOPIXAzja i Australia2015-10-011442.74+2.24%-2.39%-11.84%-5.64%+9.45%
Chile - SASE Select.IndAmeryka2015-10-013684.70-0.01%-2.68%-3.84%-6.46%-5.09%
USA - RUSSEL 2000Ameryka2015-10-011097.54-0.29%-2.70%-12.64%-12.32%+1.12%
WIG20Polska2015-10-012049.93-0.80%-3.11%-10.60%-14.33%-16.76%
WIG-PALIWAPolska2015-10-014723.99+0.43%-5.52%-3.18%+15.84%+48.52%
WIG-ENERGIAPolska2015-10-013297.36-0.07%-6.21%-19.86%-26.05%-27.45%
WIG20LEVPolska2015-10-01618.26-1.60%-6.47%-21.35%-28.36%-33.61%
Turcja - ISE100Europa2011-06-0263112.60-0.18%-9.22%+7.58%-5.72%+14.31%
 
Copyright 2002-2017 E-Inwestycje        Developed by 305 Studio
statystyka