O BLOGU

Kiedyś machałem lekceważąco ręką gdy znajomi wspominali o możliwości odłożenia dodatkowych pieniędzy na lokacie czy poprzez zakładanie kont bankowych na promocyjnych warunkach. Wydawało mi się, że niskie zyski nie są warte poświęconego czasu.

Nieco przypadkiem zarobiłem pierwsze pieniądze na takiej okazji, nieświadomie wypełniając warunki promocji. To dało mi impuls do przeszukiwania czeluści Internetu w poszukiwaniu nowych możliwości. A jest ich mnóstwo – umiejętnie korzystając z różnorakich promocji jakie ogłaszają banki w celu pozyskania nowych klientów możesz wspomóc domowy budżet kwotą od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych!

Postanowiłem że przy okazji prześwietlania okazji bankowych i wczytywania się w regulaminy, będę publikował wyniki moich znalezisk na blogu misterbudget.pl. Opiszę potencjalne haczyki i przydatne rady w jaki sposób wyciągnąć jak najwięcej z banków zamiast dać się bankom oskubać 🙂 Zapraszam do lektury i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i radami w komentarzach!

Maciej