10 biletów do kina za założenie konta w Millenium

0
203

Masz pomiędzy 18 a 26 lat, jesteś kinomaniakiem lub chcesz zabrać znajomego do kina? Oferta Millenium może być właśnie dla Ciebie.  Masz szansę zdobyć 10 biletów w zamian za założenie Konta 360° /Konta 360° Student. Akcja “10 z kontem na 5” trwa do 27 grudnia.

millenium bilety do kina

Do kogo skierowana jest promocja?

Warunki  wzięcia udziału promocji są dosyć surowe. Oprócz wymaganego przedziału wiekowego 18-26 lat, nie możesz dysponować żadnym innym produktem Banku Millenium ani oczekiwać na założenie produktu w banku (czyli promocja ta wyklucza się z “tradycyjnym” założeniem konta). Do tego z udziału w promocji wyklucza udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° /Konta 360° Student w przeszłości. Jest to promocja tylko dla ludzi z “czystą kartą” 🙂

Jak zdobyć bilety?

Uwaga! Obowiązuje limit 5000 wniosków. Tylko tyle osób może otrzymać nagrodę.

Mamy wybór między biletami do Multikina ( bilety 2D) a Helios (dotyczy to wersji 2D lub 3D). Pierwsze 2 bilety dostaniemy w styczniu, a kolejne 8 po spełnieniu warunków promocji przez kolejne 2 miesiące.

  1. Do 27 grudnia złóż wniosek o Konto 360° ( z zaznaczeniem zgód marketingowych) na stronie promocji w wersji z biletami do Multikina lub z biletami do sieci Helios
  2. Do 31 grudnia podpisz umowę i aktywuj aplikację mobilną Millenium
  3. W styczniu i lutym 2020 (w każdym miesiącu):
  • zapewnij wpływy na konto minimum 500 zł (może to być przelew np. z naszego konta w innym banku. Wpływ może być jednorazowy lub w kilku częściach) ORAZ
  • wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem.

I to wszystko! Pierwsze dwa bilety bank przekaże do 13 stycznia za samo otwarcie ROR-u i aktywację aplikacji. Drugą, czyli osiem biletów – do 13 marca. Otrzymanie drugiej części nagrody nie jest uzależnione od otrzymania pierwszej części.

Bilety otrzymamy w formie sms-owego vouchera.

Jak bank definiuje przelewy?

Bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii. Rekomenduję przelew ze swojego konta w innym banku (lub poproszenie zaufanej osoby o takowy przelew) i płatność bezgotówkową np. w sklepie czy na stacji benzynowej.

Opłaty za prowadzenie Konta 360° w Banku Millenium

W promocji można otwierać Konto 360° lub Konto 360° Student. Z punktu widzenia klienta korzystniej wypada to drugie. Konto 360° jest darmowe przy minimalnych wpływach miesięcznych w kwocie 1000 zł. Nie zapłacimy ani za prowadzenie konta, ani za kartę, ani za wypłatę ze wszystkich bankomatów. W przeciwnym wypadku koszt prowadzenia konta wyniesie 8 zł za samo konto + 7 zł za kartę.

Z kolei Konto 360° Student jest całkowicie darmowe pod warunkiem dokonania 1 płatności miesięcznie kartą/Blikiem. Spełnicie ten warunek przy okazji zaliczania etapów promocji.

Moja ocena promocji

Nie przyznaję oceny liczbowej, ponieważ promocja jest skierowana typowo do miłośników seansów kinowym w większym gronie ludzi, których prywatnie nie jestem fanem. 10 biletów od kina to ok. 250-300 zł (bilety można zresztą wykorzystać lub sprzedać po nieco niższej cenie np. poprzez portale ogłoszeniowe). Warto pamiętać o długich okresach karencji Millenium Banku – w tym przypadku wzięcie udziału w jakiejkolwiek promocji Konta 360°/Konta 360° Student eliminuje nas z promocji “kinowej”. Warto mieć to na względzie jeśli preferujemy nagrody gotówkowe i czekamy na przyszłe promocje Millenium.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji 10 z kontem na 5
https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1149/latest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here