100 zł premii od Twisto przyznawane za wyrobienie darmowej karty!

0
684

 PROMOCJA ZAKOŃCZONA 

 V Edycja “BONUS Z TWISTO”. Twisto – produkt fintech wywodzący się z Republiki Czeskiej od razu został okrzyknięty konkurentem Revoluta ponownie oferuje nowym klientom 100 zł ultra łatwej premii na start! Aby odebrać bonus wystarczy zawnioskowanie o kartę z dedykowanego linku wraz z pozytywnym przejściem procesu weryfikacji oraz…poczekanie troszkę czasu na dostarczenie karty i wykonanie jakiejkolwiek płatności. Na złożenie wniosku macie czas do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków.

twisto2

Czym jest Twisto?

Twisto –  produkt fintechu wywodzego się z Republiki Czeskiej, okrzyknięty konkurentem Revoluta, zadebiutował w Polsce w 2018 roku. W ramach usługi Twisto dostajemy dostęp do aplikacji mobilnej, którą podpinamy do karty wielowalutowej – podobnie jak w ma to miejsce w Revolut. Zaznaczam, że – podobnie jak Revolut – Twisto nie jest bankiem. Jest natomiast zarejestrowane jest w Polsce, posiada polski support oraz aplikację mobilną i stronę internetową w języku polskim.

Gdzie więc jest różnica pomiędzy Twisto a Revolut?  Twisto oferuje klientom kredyt z odroczonym terminem płatności. Limit kwotowy przyznawany jest po zarejestrowaniu się w aplikacji mobilnej i po otrzymaniu karty w jego ramach możemy robić zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Kartą Twisto możecie płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, czyli zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Twisto nie wymaga jakichkolwiek zaświadczeń, czy też sprawdzania w BIK-u. Wysokość limitu wynosi od 300 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.W przypadku płatności za granicą rozliczane są one po najlepszym kursie wymiany, bez opłat i prowizji.

Twisto podsumowuje Twoje wydatki w aplikacji, na koniec każdego miesiąca. Od tej pory masz 15 dni na zapłatę.  Z kolei w ramach usługi Twisto Free, do dyspozycji masz także  bezpłatny kredyt odnawialny. Finansowanie jest bezpłatne na 45 dni – w tym okresie klient może spłacić kredyt nie ponosząc żadnych kosztów. Jeśli użytkownik zdecyduje się zmienić termin płatności danej kwoty (maksymalnie do 90 proc. sumy wszystkich wydatków), limit do wykorzystania w następnym miesiącu zostanie pomniejszony o tę kwotę. Przesunięcie terminu płatności wiąże się z kosztem w wysokości 4,5 PLN za każde przesunięte 100 zł (45 zł za każdy 1000 zł).

Obecnie z produktu Twisto Free można korzystać robiąc zakupy w ponad 200 sklepach internetowych, które wdrożyły płatności Twisto „Kup teraz, zapłać później”.

Przykład skorzystania z limitu

Wykonujesz płatności  kartą Twisto w dniu 13.03 (np. 50 zł) i 24.03 (np. 35 zł). W dniu 1.04 otrzymasz zestawienie transakcji, a do 15.04 będziesz mieć czas na oddanie kwoty wykorzystanej w marcu. Oddasz wtedy dokładnie tyle samo, ile zostało wydane (czyli 85 zł). Spłaty dokonywać można przelewem (np. z własnego konta w dowolnym banku) na wskazany rachunek.

Jak zdobyć 100 zł za rejestrację?

  1. Wnioskujesz o kartę Twisto korzystając z dedykowanego linku kierującego do strony promocji

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ TWISTO Z 100 ZŁ PREMII

2.Zaznaczasz wymagane zgody na przetwarzanie danych oraz wprowadzasz dane osobiste – wymagany będzie m.in. PESEL, wysokość dochodów i kosztów, które ponosisz co miesiąc. Wybierasz limit miesięcznych wydatków, który wynosi od 1000 zł do 10.000 zł. W sytuacji, gdy zawnioskujesz o zbyt wygórowany limit, Twisto po prostu obniży go do Twoich możliwości i przyzna nieco niższą kwotę

3. Zamawiasz kartę (do wyboru jest żółta i niebieska). Zamiast imienia i nazwiska, Twisto może wytłoczyć na pierwszej stronie karty Twój pseudonim 🙂 Wykonujesz przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł (zwrotny). Pamiętaj, że przelew musi pochodzić z Twojego rachunku. Proces weryfikacji tożsamości i wysyłki karty potrwa do 10 dni roboczych, czas wysyłki zależy od obłożenia zamówieniami.

4. Premia w wysokości 100 zł zostanie przyznana w formie 100 punktów do wydania na Twisto i będzie dostępna zaraz po zweryfikowaniu waszych danych przez Twisto i wykonaniu jednej płatności w sklepie lub przez Internet.

Przypominam, że na złożenie wniosku macie czas do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków

Nowość, czyli dzielenie transakcji Twisto Split

Twisto wprowadziło bardzo przydatną funkcje split – czyli możliwości dzielenia kosztów zaksięgowanej transakcji pomiędzy kilka osób – na przykład za wspólny obiad w restauracji. Rachunek możemy również z osobami, które nie posiadają konta Twisto. Wystarczy podać ich numer telefonu bądź e-mail.

Znajomi zostaną poinformowani o splicie mailem lub SMS-em, a należność będą mogli uregulować za pomocą BLIKa lub przelewem. Oczywiście jeśli nie posiadają konta Twisto, to będą je mogli założyć (np. zgarniając tytułową premię) i spłacić transakcję w ramach przyznanego limitu 🙂

Funkcja split dostępna jest w aplikacji mobilnej (przycisk split pojawi się pod przyciskiem „zapłać”). Znajomi mają 7 dni na zaakceptowanie naszej propozycji podziału kosztów.

Szczegóły dotyczące konta i karty Twisto

  • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty Twisto – bezwarunkowo,
  • 0 zł za dostawę karty Twisto,
  • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym – bezwarunkowo,
  • wysokość limitu wynosi od 300 zł do 10.000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami,
  • brak możliwości wypłat gotówki z bankomatów
  • Twisto nie współpracuje z Google Pay oraz Apple Pay (ta możliwość ma się pojawić w 2020 roku)
Regulamin świadczenie usług Twisto
https://static.twistopay.com/base/docs/pl/twisto-terms-of-service.3e07e8343cf8.pdf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here