100 zł dla obecnych klientów ING za aktywację Celu Oszczędnościowego

0
364

Każdy z “łowców promocji” wie, że banki zachęcają do założenia konta oferując atrakcyjne bonusy, ale rzadko kiedy wypłacają dodatkowe premie aktywnym klientom. Tym bardziej cieszy nowa promocja ING, w której za założenie Celu Oszczędnościowego i odłożenie 300 zł na konto oszczędnościowe zarobimy łatwe 100 zł premii.

ing moje cele

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do osób posiadających rachunek osobisty w banku ING, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wzięły w niej udział nowe osoby – mają na to czas do 08.03.2020. Wymogiem jest, aby na dzień 16.02.2020 nie posiadać wyznaczonego żadnego Celu oszczędnościowego – czyli funkcjonującej w ramach Moje ING możliwości oszczędzania na określony cel.

Jak założyć Cel Oszczędnościowy i zdobyć 100 zł?

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to bezpłatna usługa banku pozwalająca na regularne i zautomatyzowane oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego w ING Banku Śląskim będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie i okresie) na rachunek oszczędnościowy.

By uruchomić “Cele oszczędnościowe”, po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING przejdź następującą ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe => Więcej (i tam znajdziesz przycisk “Skorzystaj z promocji”. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

  1. Do 8.03.2020 r. zapisz się do promocji poprzez złożenie wniosku w bankowości “Moje ING” i zaakceptowanie regulaminu.
  2. Od 18.02. do 8.03.2020 r. załóż Cel oszczędnościowy na posiadanym już lub dopiero otwartym koncie oszczędnościowym.
  3. Do 10.06.2020 r. wykonaj co najmniej 3 wpłaty (mogą być to również przelewy) w różnych miesiącach na tym Celu oszczędnościowym; każda z wpłat musi być na kwotę min. 100 zł.
  4. Na dzień 10.06.2020 r. posiadaj Cel oszczędnościowy założony w niniejszej promocji, na którym saldo wynosić będzie co najmniej 300 zł.

Jeśli w dniu 10.06 będziemy ciągle posiadać cel założony w czasie promocji z saldem min. 300 zł, to bank zakwalifikuje nas do wypłaty nagrody, czyli 100 zł premii. Ta trafi do nas do 24.06.2020.

Dodatkowe szczegóły tutaj https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/cele-oszczednosciowe 

Dodatkowe 160 zł za założenie konta w ING

Nowi klienci ING mogą podnieść premię do 260 zł! Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku od 1.10.2018 do 31.12.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złoży wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową.

Więcej szczegółów w osobnym wpisie

Do 160 zł za konto Direct w ING Banku Śląskim

Ważne dokumenty

Regulamin promocji 'Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł'

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here