110 zł za eKonto dla młodych od mBanku

0
172

Nowa promocja eKonta dla młodych mBanku. Do wzięcia jest 110 zł wypłacane za spełnienie kilku prostych warunków. Promocja skierowana do osób pomiędzy 18 a 24 rokiem życia.

mbank-110-zl-premii

Kto może wziąć udział w promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1.01.2017 nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017. Posiadanie innych produktów mBanku nie wyklucza z promocji. Przedział wiekowy uprawniający do udziału w akcji to 18-24 lata (nie można mieć ukończonych 24 lat).

Jak zdobyć 110 zł – krok po kroku

Premia jest podzielona na 3 bonusy po 20 zł oraz dodatkowe 50 zł bonusu za spełnienie trzech poprzednich. Łącznie możemy więc zgarnąć tytułowe 110 zł.

  1. Do 30.06 złóż wniosek o eKonto korzystając z dedykowanej strony promocji. Podpisz umowę i odbierz kartę dołączoną do konta.
  2. Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 2 płatności za pomocą Google Pay/Apple Pay na dowolne kwoty (w sklepach stacjonarnych lub podczas zakupów w Internecie,

3. Kolejne 20 zł zdobędziesz wykonując 2 przelewy BLIK-iem (na dowolne kwoty),

4. Kolejne 20 zł zdobędziesz za posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego. Na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta na rachunku oszczędnościowym musi znajdować się kwota min. 10 zł. O tym czym jest aktywny cel oszczędnościowy piszę niżej,

5. Za spełnienie wszystkich poprzednich warunków otrzymasz finalny bonus 50 zł, łącznie zdobywając kwotę 110 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Całość w przystępny sposób prezentuje tabela dołączona do regulaminu promocji

tabela promocji 110 zl mbank

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jeśli założysz konto w styczniu i spełnisz warunki do końca lutego, 110 zł znajdzie się na Twoim koncie do końca marca.

Czym jest aktywny cel oszczędnościowy?

Jest to usługa umożliwiające automatyczne oszczędzanie, którą można skonfigurować tak, by środki z Twojego konta osobistego były automatyczne przerzucane na konto oszczędnościowe wg ustalonej zasady. Może to być stała kwota od każdej transakcji przelewana podczas każdej płatności kartą (od 3 do 10 zł), zaokrąglanie kwot drobnych płatności do 10 zł lub ustalenie wybranego procentu z przedziału 1-15%, który będzie pobierany z każdej transakcji i przerzucany na konto oszczędnościowe.

Najprostsze wydaje się ustalenie celu oszczędnościowego, który zapewni minimalny wymagany wpływ 10 zł. Nie zapomnij tylko by zapewnić saldo 10 zł na koncie oszczędnościowym na koniec miesiąca następującego po miesiącu założenia konta osobistego w promocji, bo to warunek uzyskania bonusu 20 zł za cel oszczędnościowy. Środki z konta oszczędnościowego można przerzucać na konto osobiste za darmo, ale dotyczy to tylko jednej transakcji w miesiącu. Każdy następny kosztuje 9 zł.

Opłaty za prowadzanie eKonta możliwości

Konto  i przypisana do niego karta są bezwzględnie darmowe, można je zresztą założyć już od 13 roku życia. Darmowe są także wypłaty z bankomatów.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here