150 zł w mBanku bez okresy karencji + 50 zł za każde polecenie!

0
410
 AKTUALIZACJA: PROMOCJA ZAKOŃCZONA Z POWODU WYCZERPANIA PULI WNIOSKÓW 

Ruszyła świetna i prosta promocja w mBanku organizowana przez serwis partnerski eBrokerPartners, gdzie do zdobycie jest 150 zł za założenie konta osobistego i do 250 zł za polecanie nowych klientów banku (50 zł za każde polecenie). Ci istotne, okres karencji praktycznie nie istnieje! 🙂 Pula  promocyjnych wniosków to tylko 3000.

Kto może wziąć udział w promocji?

Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 3.02.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w mBanku. Jeśli ktoś zamknął konto dosłownie parę dni temu może skorzystać z promocji. To świetna wiadomość dla łowców bankowych premii 🙂  Pamiętajcie, że pula wniosków jest ograniczona do 3000 a sama akcja trwa do 31.03.2020.

Jak zdobyć bonus 150 zł?

Do 31.03.2020 (o ile do czego czasu nie wyczerpie się pula) zarejestruj się na stronie promocji, a następnie potwierdź rejestrację w mailu który otrzymasz. Pamiętaj by podczas wypełniania wniosku podać ten sam adres mailowy co podczas rejestracji. Bank nie wymaga skanu dowodu osobistego przy wnioskowaniu. 

W jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta (marzec-kwiecień lub kwiecień-maj) wykonaj 5 transakcji – mogą to być płatności kartą i/lub BLIKiem, i/lub płatności internetowe, i/lub przelewy na konto do innego banku).

W tym momencie spełniłeś warunki promocji 150 zł i nie musisz robić nic więcej:) (oprócz utrzymania konta do czasu wypłaty promocji).O przyznaniu bonusu 150 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 17.06. Wówczas, najpóźniej w ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości, będzie należało zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji. To właśnie na ten rachunek, najpóźniej do 30.06.2020 r. zostanie wypłacony bonus 150 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Program poleceń – 50 zł za każde polecenie 

W ramach promocji możemy – po założeniu konta przez stronę promocji – wziąć udział w programie poleceń. W jaki sposób to działa? Każda osoba, która sama skorzystała z tytułowej promocji może zarobić 50 zł za polecenie oferty znajomemu.

Każda osoba która sama skorzystała z promocji (jest więc nowym klientem zakładającym konto w powyższej promocji, polecającymi w tym przypadku nie mogą być obecni posiadacze konta w mBanku, którzy nie biorą udziału w niniejszej promocji)) może zgarnąć 50 zł za polecenie oferty swoim znajomym czy rodzinie. Polecenie odbyć się może wyłącznie w oparciu o link, który udostępniony jest dla uczestników promocji po zalogowaniu na stronie promocji.

Osoba polecająca maksymalnie może zyskać 250 zł, co oznacza, że organizator zapłaci polecającemu nie więcej niż za 5 skutecznych rekomendacji. Wypłata premii za polecenia nastąpi razem z bonusem 150 zł (do 30.06.2020 r.).

eKonto w mBanku – ile kosztuje?

eKonto jest w pełni darmowe, darmowa jest również karta pod warunkiem wykonania 1 płatności miesięcznie (w przeciwnym wypadku kosztuje 7 zł miesięcznie). Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę mniejszych kwot płacimy 1,3 zł.

Moja ocena promocji

Nową promocję mBanku uważam za strzał w 10-tkę. Co prawda kwota podstawowa nie powala na kolana (w porównaniu do środków które rozdaję chociażby Paribas czy Santander), ale łatwo możemy zwiększyć ją o nawet 250 zł dzięki poleceniom – z pewnością mamy wśród znajomych czy rodziny osoby które dadzą się przekonać na założenie konta w mBanku, tym bardziej że warunki do spełnienia promocji są naprawdę banalne 🙂

Ważne dokumenty

Regulamin akcji promocyjnej 'Twoje Konto z Bonusem i Premią'

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here