150 zł za założenie eKonta od mBanku (i 2,6% na oszczędnościowym)

1
431

 PROMOCJA ZAKOŃCZONA 

Ruszyła VIII edycja promocja konta osobistego o nazwie “Zima to ma” mBanku. Do zdobycia są premie w łącznej wysokości 150 zł za spełnienie bardzo prostych warunków (wykonanie raptem 2 wpływów i 10 płatności). Dla oszczędzających dostępne jest konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,6% do 20 000 zł.

ekonto mbank2

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest skierowana do osób pełnoletnich, które nie posiadają obecnej i nie posiadały co najmniej od 1.01.2017 rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych – licząc od pozycji 3 do 10 w 26-cyfrowym numerze rachunku –  1140 2004 lub 1140 2017. Odpadają również współposiadacze tych rachunków. Posiadanie innych produktów mBanku (karty kredytowe, pożyczki itp.) nie wykluczają z udziału w promocji.

Jak zdobyć 150 zł bonusu – krok po kroku

Premia jest podzielona na dwie transze – 100 zł i 50 zł a by je otrzymać należy spełnić osobne warunki

By zdobyć 100 zł bonusu

By zdobyć pierwszą część bonusu (“Premia za szybki wpływ”):

  1. Najpóźniej do 27.05.2020 złóż wniosek o konto osobiste przed dedykowaną stronę promocji i zawrzyj umowę z bankiem,
  2. w ciągu 7 dni roboczych od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku, po zaksięgowaniu środków na koncie można je od razu odesłać – warunek wpływu został spełniony),
  3. najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji wykonaj 5 płatności kartą/BLIKiem.

By zdobyć 50 zł bonusu

Kolejna część bonusu to “Premia za transakcję”. By ją zdobyć, w drugim miesiącu miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:

  1. Zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł (tak jak poprzednio),
  2. Wykonaj 5 transakcji kartą/BLIKiem

I to wszystko 🙂 Nagrody będą wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków ich uzyskania.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 Umowę o eKonto osobiste zawierasz (przez kuriera lub podpisując złożony wcześniej przez Internet wniosek w placówce banku) w lutym. Przed upływem 7 dni roboczych od tej daty przelewasz na swoje konto 1000 zł z innego banku. Do końca marca masz czas na wykonanie 5 płatności kartą/BLIKiem. Spełniasz tym samym warunki zdobycia 100 zł bonusu, który wpłynie na Twoje konto do końca kwietnia. W kwietniu zrealizuj kolejne 5 płatności kartą/BLIKiem i zapewnij jednorazowy wpływ na konto. 50 zł bonusu znajdzie się na Twoim koncie do końca maja. 

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBanku?

Konto jest bezwzględnie darmowe, karta jest darmowa pod warunkiem wykonania minimum 1 płatności na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku kosztuje 7 zł miesięcznie. Darmowe są też wypłaty z bankomatów przy kwocie minimum 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce – w przypadku wypłaty mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł.

Konto oszczędnościowe 2,6% do 20 000 zł w mBanku

Chętni mogą skorzystać z usługi Moje Cele i uzyskać promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Takie warunki mBank gwarantuje do 31.08.2020. Moje Cele to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu, gdzie mBank przerzuca ustalone kwoty z konta osobistego na konto oszczędnościowe przy każdej płatności kartą, przelewie lub wypłacie z bankomatu. Wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł lub określony procent (w przedziale od 1 do 15%). Środki te będą trafiać na właśnie na konto oszczędnościowe.

Aby uzyskać stawkę 2,6% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:

“Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym”

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Moja ocena promocji

W mojej ocenie promocja jest warta uwagi. Na plus zasługują łatwe warunki które trzeba spełnić by otrzymać bonus. mBank ma też świetną aplikację mobilną, więc korzystanie z konta jest wręcz przyjemnością. Z drugiej strony na minus zasługuje długi okres karencji, a sama wysokość bonusu nie jest powalająca jeśli porównany nagrody wypłacane przez chociażby BNP czy Santander.

Ważne dokumenty

Tytuł spojlera
https://pdf.mbank.pl/mbankpl/of/tpio/taryfa-osobyfiz-28-11-2019.pdf

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here