160 zł za założenie eKonta od mBanku

0
104

MBank uruchomił nową edycję promocji swego konta osobistego.  Do zdobycia jest 160 zł, mBank podniósł więc odrobinę nagrodę w porównaniu do poprzedniej edycji o całe 20 zł – oby taki trend został zachowany w przyszłości 🙂

 

160-zl-premii-ekonto-mbank

Kto może wziąć udział w promocji ?

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych początkowe numery 1140 2004 lub 1140 2017

Nagroda

Promocja podzielona jest na 3 części: premia pieniężna w wysokości : 100 zł (“Premia za szybki wpływ”), 30 zł (” Premia I za wpływ i transakcje”) oraz 30 zł (“Premia II za wpływ i transakcje”)

Dla lubiących oszczędzać na rachunku oszczędnościowym, osoby otwierające konto osobiste w mBanku mogą uzyskać 2% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł. Takie warunki na rachunku oszczędnościowym Moje Cele mBak gwarantuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe.

Jak zdobyć 160 zł w promocji

By zdobyć 100 zł premii:

1. w ciągu 7 dni od otwarcia konta na stronie promocji zapewnij na konto jednorazowy (nie dziel kwoty na mniejsze części) wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku) oraz

2. najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

By zdobyć 60 zł:

Kolejne bonusy uzyskasz, jeśli w drugim miesiącu kalendarzowym oraz w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji (w każdym z tych dwóch miesięcy):

  1. zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej) oraz 

2. w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 Umowę o konto osobiste w mBanku zawierasz do końca października 2020. Masz 7 dni na wykonanie przelewu 1000 zł a czas na wykonanie 5 transakcji kartą/BLIKiem masz do końca listopada. Wykonanie tych warunków gwarantuje Ci nagrodę 100 zł, którą dostaniesz do końca grudnia. Z kolei w grudniu i styczniu – w każdym z tych dwóch miesięcy – płacisz 5-krotnie kartą/BLIKiem oraz zapewniasz wpływ w wysokości 1000 zł. Za to otrzymasz dwie premie po 30 zł każda, które mBank wypłaci na Twe konto do końca stycznia i do końca lutego 2021 r. 

eKonto osobiste w mBanku – koszt 

Konto w mBanku jest w pełni darmowe, bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Darmowa jest również karta, pod warunkiem wykonania co najmniej 1 płatności kartą miesięcznie ( w przeciwnym wypadku kosztuje 7 zł). Wypłaty z bankomatów są darmowe ze wszystkich bankomatów w Polsce pod warunkiem wypłaty minimum 100 zł (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here