200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+3% dla oszczędzających)

0
438

Ruszyła nowa edycja promocji Banku Pekao – do zdobycia jest 200 zł za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. W bonusie konto oszczędnościowe 3% do kwoty 30 000 zł na okres 120 dni!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w 2019 roku nie były klientami Banku Pekao, tzn. nie posiadały w tym banku konta osobistego, rachunku oszczędnościowego lub lokaty (lub nie były współposiadaczami takowych).

Posiadania kredytu czy pożyczki w Pekao nie jest z kolei przeszkodą do uzyskania premii za założenie konta osobistego.

Jak zdobyć 200 zł – krok po kroku

Bonus 200 zł jest podzielony na dwie transze – każda w wysokości 200 zł – które zostaną wpłacone na Twoje konto. Warunki promocji są stosunkowo proste do spełnienia.

By zdobyć 100 zł premii

  1. Do 31.03.2020 złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao, korzystając z dedykowanej strony promocji. Pamiętaj by jako sposób zawarcia umowy wybrać opcję onlinę lub weryfikację poprzez aplikację PeoPay.
  2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy:
  • wykonaj minimum 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay,
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości 500 zł (wystarczy przelew z własnego konta w innym banku, środki możemy następnie odesłać),
  • zaloguj się do aplikacji PeoPay (nie są wymagane żadne operacje w samej aplikacji, wystarczy zalogowanie)

Spełnienie tych warunków kwalifikuje do wypłacanie bonusu 100 zł.

By zdobyć kolejne 100 zł premii

Do końca kolejnego miesiąca po dniu przystąpienia do promocji oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych:

  1. wykonaj minimum 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay,
  2. zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości 500 zł

Pierwszy bonus w wysokości 100 zł otrzymasz do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (im szybciej spełnisz warunki promocji tym szybciej znajdzie się na Twoim koncie). Na drugi bonus 100 zł będziesz musiał poczekać najpóźniej do 31.07.2020

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Ważne: 

Jeśli zdecydujesz się zawrzeć umową z bankiem w placówce (podpisanie gotowej umowy przygotowanej dla Ciebie po zarejestrowaniu się na stronie promocji), zdobędziesz tylko pierwszy bonus 100 zł. Tylko rejestracja z wykorzystaniem biometrii (wykonanie tzw. selfie) kwalifikuje do 2×100 zł premii.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 Zawierasz umową o konto w styczniu. W lutym wykonujesz 1 płatność kartą, przelewasz na swoje konto 500 zł z innego banku i logujesz się do aplikacji mobilnej. Tym samym wypełniasz warunki promocji dla pierwszego bonusu, który wpływa na Twoje konto w marcu. By otrzymać kolejny bonus, w marcu, kwietniu i maju wykonujesz minimum 1 płatność kartą lub aplikacją i w każdym z tych miesięcy zapewniasz wpływ na konto w wysokości 500 zł. 100 zł wpływa na Twoje konto do końca lipca. 

Opłaty za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto i karta są darmowe pod warunkiem, że zapewnimy miesięczne wpływ w wysokości  minimum 500 zł (jednorazowo) i wykonamy jedną płatność kartą lub aplikacją. Warunek ten spełnimy zatem przy okazji wypełnienia warunków promocji. Jeśli nie przekroczyliśmy 26 roku życia nie musimy spełniać nawet tego warunku, konto i karta są bezwarunkowo darmowe.

W przeciwnym wypadku, konto i karta kosztują odpowiednio 6 zł i 3 zł miesięcznie. Wypłata z bankomatów Pekao jest darmowa, w przypadku innych bankomatów 2 pierwsze wypłaty są darmowe (tylko jeśli spełnimy warunki darmowego konta), za pozostałe bank nalicza 2% prowizji (minimum 5 zł).

0,20 zł to z kolei opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24. By ominąć tą opłatę, polecam składać dyspozycję za pomocą aplikacji która jest darmowa. Utworzenie zaufanych odbiorców to także sposób na uniknięcie opłat za dyspozycje.

Konto oszczędnościowe w Pekao: 3% do 30 tys. zł

Założenie konta oszczędnościowego przy okazji otwierania rachunku osobistego nie jest wymogiem, ale dla oszczędzających jest to kusząca oferta. Promocja jest dostępna do 31.03.2020 (do tej daty możemy otworzyć promocyjny rachunek oszczędnościowy). Wpłacone tam środki będą przez 120 dni od daty zawarcia umowy oprocentowane w wysokości 3% w skali roku do kwoty 30 000 zł.

Moja ocena promocji

Przyznaję 4 w szkolnej skali. Cieszą co prawda proste warunki do spełnienia, ale trzeba uważać na dodatkowe opłaty jeśli często wypłacamy środki z bankomatu. Dodatkowym bonusem jest świetne konto oszczędnościowe.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here