200 zł “na nowy rok”za założenie Konta 360° w Banku Millenium

0
276

 

 AKTUALIZACJA – PROMOCJA ZAKOŃCZONA 

Bank Millenium wraca z promocją w ramach której możemy “wyrwać” 200 zł premii. Warunki są łatwe do spełnienia i mieszczą się ramach normalnego użytkowania konta. Czas na skorzystanie z promocji mija 28.01.2019. Warto założyć konto przed 11.01.2020 by skorzystać z 2,7% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100 000 zł.

MILLENIUM

Kto może skorzystać z promocji

By skorzystać z promocji musimy być nowym klientem banku, czyli: nie  możemy dysponować żadnym produktem w Banku Millenium (lub Eurobanku, którego Bank Millenium jest obecnie właścicielem), nie złożyliśmy innego wniosku o produkt Banku Millenium, który jest w fazie wnioskowania, nie braliśmy udziału w żadnej akcji promocyjnej konta Konto 360° lub Konto 360° Student. To ostatnie obostrzenie niestety wyeliminuje z udziału w promocji znaczną liczbę “łowców promocji”, ale jest to jednocześnie okazja dla osób które z Bankiem Millenium nie miały jeszcze do czynienia.

Jak zdobyć 200 zł – krok po kroku

  1. Do 28.01.2020 złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe. Do 31.01.2020 zawrzyj umowę (przez kuriera lub finalizując wniosek w placówce)
  2. Do 30.04.2020 aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium
  3. W 3 następujących po sobie miesiącach: lutym, marcu i kwietniu spełnij warunki bezpłatności konta czyli:
  • dokonaj wpływów w wysokości 1000 zł w każdym miesiącu (w regulaminie wpływ nie jest odrębnie zdefiniowany, może więc to być chociażby wpływ z naszego konta w innym banku. Wpłaty gotówki odpadają.)
  • dokonaj minimum jednej płatności kartą/BLIK-iem

I to wszystko. Premia zostanie przekazana na konto w Banku Millenium w terminie do 29.05.2020 r.. Musicie więc utrzymać konto do końca maja i ewentualnie zamknąć je licząc że Millenium złagodzi warunki dopuszczające do udziału w kolejnej promocji 🙂

Spełniając powyższe warunki konto i kartę mamy za darmo, za darmo możemy również wypłacać środki z dowolnych bankomatów w Polsce. Nie ma wiec potrzeby spełniania dodatkowych warunków by ominąć bankowe opłaty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przykład skorzystania z promocji

W połowie stycznia zawierasz umowę o Konto 360°. By nie zapomnieć, od razu po aktywowaniu konta logujesz się do aplikacji mobilnej odhaczając tym samym ten punkt z listy warunków promocyjnych. W lutym, marcu i kwietniu wpłacasz na nowo otwarte konto po 1000 zł (czyli łącznie 3000 zł). W każdym z tych miesięcy płacisz kartą lub BLIK-iem za codzienne zakupy, wystarczy jedna taka transakcja. Omijasz równocześnie jakiekolwiek opłaty za prowadzenie konta.

2,7% na koncie oszczędnościowym Profit

Przypominam, że w ofercie Banku Millenium dostępne jest darmowe konto oszczędnościowe  Profit na kwotę 2,7% do kwoty 100 000 zł. Stawka gwarantowana jest na okres 92 dni od pierwszej wpłaty “nowych środków” na konto oszczędnościowe, a czas na wpłatę bank daje do 11.01.2020 (w praktyce Millenium odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej). Konto Profit otworzymy wraz z kontem osobistym.

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto jak i karta są darmowe po spełnieniu warunków. W przypadku konta opłaty unikniemy jeśli wykonamy przynajmniej 1 transakcję płatniczą i zapewnimy wpływ w wysokości 1000 zł miesięcznie. Warunki te dotyczą również karty. W innym przypadku zapłacimy 8 zł za prowadzenie rachunku i 7 zł za kartę. Wypłaty z bankomatów Banku Millenium są darmowe pod warunkiem, że spełnimy warunki darmowego konta i karty. Wypłaty z bankomatów Planet Cash i Santander kosztują 1 zł. 5 zł to koszt wypłat z pozostałych bankomatów.

Moja ocena promocji

Solidne 5 w szkolnej skali. Warunki promocji są proste do spełnienia i nie musimy pilnować spełnienia dodatkowych warunków dla darmowego konta i karty. Dodatkową atrakcją jest jedno z lepszych w chwili obecnej kont oszczędnościowych na rynku.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji
https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1153/latest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here