Łatwe 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium bez wstawania z kanapy

0
183

Bank Millenium prezentuje kolejną odsłonę promocji Konta 360°, w której za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków możemy zdobyć 200 zł premii. Konto można naturalnie założyć bez wychodzenia z domu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Udział w promocji “Premia z Kontem 360°” wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 30.04.2020 r. nie miała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium. Przez jakikolwiek produkt bank rozumie zarówno rachunki osobiste lub oszczędnościowe a także kredyty i pożyczki. Uczestnikiem promocji “Premia z Kontem 360°” nie może zostać też osoba, która brała już udział w którejkolwiek “akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student.

Jednak jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją (które już zamknąłeś), to teraz premia 200 zł może być Twoja 🙂

Zasady promocji “Premia z Kontem 360°”

  1.  do 22.06.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę możesz podpisać albo przez kuriera albo przez “selfie” – w tym drugim wypadku zdobędziesz dodatkowo bon 20 zł na Pyszne. Do 30.04. 2020 zawszyj umowę z bankiem;
  2. Do 30.09.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy samo zalogowanie bez konieczności wykonywanie transakcji)
    • w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
      • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł  (wystarczy przelew z własnego konta w innym banku) oraz
      • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 30.10.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Konto 360º i 360º Student w Millennium – opłaty

Konto 360º będzie całkowicie darmowe, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Spełniając warunki z promocji akurat pokryjesz warunki darmowego konta i karty 🙂 Spełnienie tych warunków zapewni Ci także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto 360° Student z kolei jest całkowicie darmowe pod warunkiem wykonania minimum jednej płatności miesięcznie kartą lub BLIK-iem. Regularne wpływy nie są wymagane (ale chcąc spełnić warunki promocji i tak powinieneś je wykonać w 3 miesiącach)

Osoba zakładająca konto w Banku Millennium w promocji z premią 200 zł i voucherem do Pyszne.pl, do wyboru ma: Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie z kolei jest propozycją dla osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek ma znaczenie, bo chociaż nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nawet nie weryfikuje czy klient jest studentem).

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Zatem te wytyczne idealnie pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi dla uzyskania premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here