250 zł w promocji “Noworoczne Konto” BNP. Trwa do 15 stycznia!

0
220

BNP Paribas nie daje odpocząć chętnym na premię. Ruszyła kolejna promocja “Noworoczne konto”, w której do wzięcia mamy 250 zł za spełnienie prostych warunków (2x wpływy na konto i 10x transakcji kartą w ciągu 2 miesięcy). Promocja trwa do 15.01.2020. W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków.
bnp 250 zł promocja noworoczna2

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, będącymi nowymi klientami BNP, tj. takimi, które w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadali żadnego konta osobistego w BNP lub Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy rachunków. Umowę podpisujemy za pomocą sms-a, a kurier przywozi nam jedynie wydaną do konta kartę debetową. Po nadaniu PIN do karty nasze konto zostanie aktywowane.

Jak zdobyć 250 zł – krok po kroku

Jak to w przypadku poprzednich promocji BNP bywało, i ta premia jest podzielona na dwie części – dokładnie 100 i 150 zł. Do otrzymania każdej z nich musimy spełnić osobne (i proste) warunki.

By zdobyć 100 zł premii

  1. Do 15.01.2020 zarejestruj się na stronie promocji, pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych. Jednocześnie na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte z kartą. Czas na zawarcie umowy masz do 29.01.2020.
  2. W lutym 2020:
  • wykonaj 5 płatności kartą (zwykłe płatności w sklepach czy punktach usługowych, odpadają chociażby doładowania kont bukmacherskich i innych systemów hazardowych. Odpadają też pośrednicy płatności jak BLIK, Dotpay, itp. Operacje wykonane za pomocą Google Pay i Aplle Pay są wliczane)
  • zapewnij wpływy w wysokości minimum 1000 zł (może być to wpływ jednorazowy lub w wielu transzach). Najprościej będzie wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, środki po zaksięgowaniu możemy od razu odesłać z powrotem.

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus 100 zł.

By zdobyć 150 zł premii

  1. W marcu 2020:
  • wykonaj 5 płatności kartą (analogicznie jak w lutym)
  • zapewnij wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł ( i znowu analogicznie jak w lutym).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus 150 zł

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Proces wypłaty nagród

Organizator poinformuje Cię mailowo o spełnieniu warunków promocji. W przypadku pierwszej transzy premii (100 zł), dostaniesz mail do 20.03.2020, w przypadku drugiej (150 zł) mail z informacją o spełnieniu warunków promocji otrzymasz do 20.04.2020.

Masz 5 dni by – za pomocą kodu który dostaniesz w mailu – wejść na stronę promocji i podać nr konta do przelewu nagrody. Tym numerem musi być numer rachunku osobistego w BNP który założyłeś. W przypadku wypłaty drugiej transzy, bonus powinien już automatycznie trafić na Twoje konto. Pierwsza premia trafi do Ciebie do 31.03.2020, kolejna do 30.04.2020.

Ważne: sprawdź folder SPAM lub OFERTY w przypadku gdy nie otrzymasz maila do głównego folderu skrzynki. Maile te najczęściej przychodzą też ostatniego regulaminowego dnia 🙂 Pamiętaj, że do czasu otrzymania nagrody nie możesz zamknąć konta ani zrezygnować z karty.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 10 stycznia 2020 rejestrujesz się na stronie promocji, a kilka dni później odbierasz kartę od kuriera i aktywujesz konto. W lutym 2020 wykonujesz 5 płatności kartą robiąc zakupy w markecie, a także przelewasz 1000 zł z innego konta na nowo otwarte konto w BNP. Analogicznie postępujesz w marcu 2020. 20 marca 2020 odbierasz maila od organizatora i podajesz numer konta do wypłaty premii. Całe 250 zł  bonusu wpływa na Twoje konta. 30.04.2020 powinieneś już odebrać drugą transzą nagrody. Możesz zamknąć konto i czekać na kolejną promocję w BNP 🙂 

Opłaty za Konto Otwarte na Ciebie w BNP

Prowadzenie konta jest darmowe. Za kartę nie zapłacimy pod warunkiem wykonania minimum jednej transakcji miesięcznie, w innych wypadku jest to koszt 3 zł. Osoby do 26 roku życia nie muszą nawet spełniać tego warunku – nie zapłacą za kartę nawet jeśli nie będą jej używać. Wypłaty z bankomatów BNP i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za wypłatę pieniędzy w innych zapłacimy 5 zł.

Moja ocena promocji

Miałem już okazję skorzystać z innej, podobnej promocji BNP w zeszłym roku (co prawda na atrakcyjniejszą kwotę 350 zł) i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Bardzo łatwo jest dopilnować warunków promocji, a na wypłatę nagrody czekamy raptem kilka dni po otrzymaniu maila z informacją o spełnieniu jej warunków. Cieszy także krótki okres karencji (9 miesięcy), jaki BNP wprowadza między kolejnymi edycjami promocji. Nie zachęca to co prawda do utrzymania konta 😉 Minusem jest brak atrakcyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Daję 5 w szkolnej skali.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji Noworoczne konto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here