Zyskaj 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

0
595

 PROMOCJA ZAKOŃCZONA 

Santander Bank Polska wznowił promocję (to już IV edycja) , w której w ramach akcji realizowane we współpracy z serwisem Ebrokerpartner nagradza za założenie konta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. W tej edycji do zdobycia jest 200 zł a dla chętnych dodatkowe 50 zł za wpisanie kodu polecającego podczas rejestracji.

Kto może wziąć udział w promocji

Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego w Santander Banku od dnia 5.03.2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta). Posiadanie innych produktów tego banku, jak chociażby pożyczka gotówkowa czy kredyt hipoteczny nie eliminuje z udziału w promocji.

Jak zdobyć 200 zł bonusu

W tej promocji do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 zł każdy, a organizator wypłaca je łącznie.

By zdobyć pierwsze 100 zł bonusu

  1. Do  15.04.2020 r. zarejestruj się na stronie promocji (wyraź wymagane zgody) i złóż wniosek o konto osobiste z kartą.Dane podajesz na stronie partnera promocji – eBrokers, na Twoją skrzynkę mailową przychodzi wiadomość z linkiem do założenia konta. Podczas rejestracji będziesz miał możliwość wpisania kodu polecającego dzięki któremu dostaniesz kolejne 50 zł za spełnienie dodatkowych warunków o którym dalej (i ja również zdobędę 50 zł za polecenie Ciebie) – możesz więc użyć mojego kodu polecającego 1016257112
  2. W dwóch następujących po sobie miesiącach (np. w kwietniu i maju, maju i czerwcu lub czerwcu i lipcu (bo masz na to czas do końca lipca) wykonaj 5 płatności kartą lub BLIKiem

By zdobyć kolejne 100 zł bonusu

Do 31.07.2020 r. zapewnij wpływy na konto na łączną sumę min. 1000 zł. Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku, środki po zaksięgowaniu możesz odesłać a warunki promocji będą wypełnione.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE PROMOCJI

Wypłata premii

O przyznaniu bonusu (100 lub 200 zł, w zależności od tego ile warunków promocji wypełnisz) organizator promocji powiadomi Cię mailowo na mail podany przy rejestracji najpóźniej do 10.08.2020 r. Wtedy – w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości – będzie należało zalogować się na stronie promocji oraz podać numer rachunku konta założonego w Santander Banku, bo to właśnie na ten rachunek do 31.08.2020 r. nastąpi wypłata nagrody.

Premia 50 zł za otwarcie konta z polecenia

By zdobyć dodatkowe 50 zł nie wystarczy użyć kodu 1016257112 przy rejestracji. Pamiętaj by do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 

  • zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz
  • wykonać płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) albo za pomocą BLIKa (w Internecie) na sumę min. 300 zł (do tej sumy mogą wliczyć się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji z bonusami do 200 zł).

Kod wpisujesz w tym miejscu:

Premię 50 zł Santander Bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 W marcu 2020 składasz wniosek o Konto Jakie Chcę, zaznaczając wymagane zgody. Przy rejestracji podajesz również kod polecenia. W kwietniu oraz maju wykonujesz 5 transakcji miesięcznie kartą podczas codziennych zakupów, czyli łącznie płacisz kartą (lub BLIK-iem) 10 razy. Do końca lipca przelewasz na swoje konto łącznie 1000 zł, ale ponieważ chcesz spełnić warunki promocji szybciej, robisz to już w kwietniu. Tym samym spełniasz warunki otrzymania 200 zł bonusu. W międzyczasie w kwietniu pilnujesz, by wydać minimum 300 zł podczas transakcji kartą lub BLIK-iem oraz logujesz się do aplikacji mobilnej. Zgarniasz tym samym kolejne 50 zł. 

Konto Jakie Chcę w Santander Banku – opłaty

Prowadzenie konta jest bezpłatne, bez spełniania żadnych dodatkowych warunków. Warto dodać, że przelewy natychmiastowe mamy również za darmo! (w innych bankach kosztują z reguły 5 zł per przelew).

W przypadku karty są 2 opcje: domyślnie kosztuje 3 zł miesięcznie, dlatego po jej otrzymaniu polecam w bankowości internetowej zmienić jej typ na kartę za 0 zł. Karta za 0 zł nic nie kosztuje jeśli wykonamy miesięcznie minimum 5 płatności na dowolne kwoty (czyli przy okazji spełnienia warunków promocji zapewnimy sobie darmową kartę). W przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie.

Opcję płatności za kartę zmienicie w panelu “Dopasuj konto” – wybierz: BANKOMATY I OPŁATY i zmień typ opłaty za kartę:

Ważne dokumenty

Regulamin akcji promocyjnej 'Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja IV'
Tytuł spojlera
https://www.santander.pl/_fileserver/item/1503532

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here