Łatwe 300 zł za od Santander Banku + 230 zł za dodatkowe promocje tego banku!

4
242

Trwa III edycja promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem” realizowanej przez Bank Santander i serwis Ebrokerpartner, w której za założenie tytułowego konta w Santander Banku możemy zdobyć 300 zł za spełnienie banalnych wręcz warunków (wykonanie kilku płatności i zapewnienie wpływu 1000 zł). Dodatkowo możemy zdobyć 80 zł za podanie kodu polecającego i do 150 zł za zapewnienie przelewu wynagrodzenia. Łącznie jest więc aż 530 zł do zgarnięcia!

Kto może wziąć udział w promocji

Skorzystać z promocji mogą tylko nowi klienci banku, tj. osoby nieposiadające konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od 13.01.2019. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji.

Do zdobycia jest 530 zł:

 • bonus 300 zł podzielony na 200 i 100 zł za  spełnienie prostych warunków
 • bonus 80 zł za podanie kodu polecającego przy rejestracji
 • bonus do 150 zł za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na konto

Jak zdobyć bonus 300 zł

Bonus 300 zł jest podzielony na dwie transze – po 200 zł i 100 zł, które zdobędziesz za wykonanie następujących kroków:

 1. Do 29.02.2020 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając wymagane zgody (na kontakt w sprawie realizacji wniosku, na kontakt marketingowy, na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, na elektroniczne kanały kontaktu). Przy składaniu wniosku masz opcję podania kodu polecenia – możesz skorzystać z mojego kodu 1016257112 – dzięki temu zdobędziesz dodatkowy bonus 80 zł :). Dane podajesz na stronie partnera promocji – eBrokers, na Twoją skrzynkę mailową przychodzi wiadomość z linkiem do założenia konta.
 2. Najpóźniej do 15.03.2020 zawrzyj umową o konto i kartę,
 3. Do 30.04.2020 w dwóch następujących po sobie miesiącach (czyli styczeń/luty lub luty/marzec lub marzec/kwiecień) od dnia otwarcia konta wykonaj minimum 5 płatności kartą (lub BLIK-iem). Czyli w każdym z wybranych miesięcy musisz zapłacić przynajmniej 5 razy, łącznie 10 razy w ciągu 2 miesięcy.

Wykonania tych kroków zapewni Ci nagrodę w wysokości 200 zł. By zdobyć kolejne 100 zł, do 30.04.2020 zapewnij wpływy na konto w wysokości 1000 zł (nie musi być to jednorazowy wpływ). Możesz wykonać przelewy ze swojego konta w innym banku.

Mail o spełnieniu warunków nagrody trafi na Twoją skrzynkę do 15.05.2020 – w ciągu 7 dni od jego otrzymania uzupełnij dane do przelewu nagrody zgodnie z instrukcję otrzymaną w mailu. Sama nagroda w wysokości 300 zł trafi na Twoje konto do 31.05.2020.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

80 zł założenie konta z polecenia

W trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający od obecnego klienta banku i zgarnąć kolejne 80 zł! Dłuższy jest tylko kres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku, ponieważ trwa od 1.10.2018.

By uzyskać premię 80 zł:

 1. Podczas składania wniosku o konto (na stronie gdzie wybierasz rodzaj karty) podaj kod polecającego. Jeśli nie znasz osoby która ma konto w Santander, możesz użyć mojego kodu 1016257112

2. Zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander,

3. Wykonaj płatności kartą lub BLIK-iem na minimum 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

80 zł premii wpłynie na Twoje do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Premia 150 zł za wpływ wynagrodzenia

To nie wszystko! Możemy zmaksymalizować zyski w promocjach Santander Banku zapewniając wpływ wynagrodzenia na nasze nowo otwarte konto.

Na skorzystanie z tej opcji mamy czas do końca stycznia, tj. do 31.01.2020.

 1. Należy najpierw – poprzez bankowość internetową lub infolinię – złożyć dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na konto w Santander Banku. Wpływy z kont firmowych przed złożeniem dyspozycji nie będą uznane!
 2. do 30.04.2020 r. zapewniaj wpływy wynagrodzenia na konto w Santander Banku (wysokość premii zależy od liczby miesięcy, w których takie wpływy zapewnisz – by zgarnąć całą pulę, czyli 150 zł, wpływy muszą pojawić się w trzech miesiącach. Pojedynczy miesiąc jest wart 50 zł). Wypłata nagrody nastąpi do końca maja.

Wynagrodzenie bank rozumie jako:

” wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto” 

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 W styczniu 2020 składasz wniosek o Konto Jakie Chcę, zaznaczając wymagane zgody. Przy rejestracji podajesz również kod polecenia. W lutym oraz marcu wykonujesz 5 transakcji  miesięcznie kartą podczas codziennych zakupów, czyli łącznie płacisz kartą (lub BLIK-iem) 10 razy. Do końca kwietnia przelewasz na swoje konto łącznie 1000 zł. Tym samym spełniasz warunki otrzymania 300 zł bonusu. W międzyczasie w lutym pilnujesz, by wydać minimum 300 zł podczas transakcji kartą lub BLIK-iem (wystarczy że podczas tych 5 transakcji wydasz 300 zł), oraz logujesz się do aplikacji mobilnej. Zgarniasz tym samym kolejne 80 zł. Jeśli masz ochotę na kolejne 150 zł, składasz dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na Twoje nowe konto, które wpływa w lutym, marcu i kwietniu. Łącznie – z dyspozycją przelewu wynagrodzenia – zgarniasz 530 zł do maja! W wersji bez przelewy wynagrodzenia zgarniasz 380 zł. 

2,5% na Lokacie Mobilnej

Klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej.

Wysokość oprocentowania to aż 2,5 proc. w skali roku. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego (4 miesiące).

Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 20 tys. zł max i 1000 zł min. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę i tylko raz z niej skorzystać.

W przypadku wpłacenia kwoty 20 000 zł na Lokatę Mobilną, po 4 miesiącach zgarniemy (po uwzględnieniu podatku Belki) 135 zł.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku – opłaty

Prowadzenie konta jest bezpłatne, bez spełniania żadnych dodatkowych warunków. Warto dodać, że przelewy natychmiastowe mamy również za darmo! (w innych bankach kosztują z reguły 5 zł per przelew).

W przypadku karty są 2 opcje: domyślnie kosztuje 3 zł miesięcznie, dlatego po jej otrzymaniu polecam w bankowości internetowej zmienić jej typ na kartę za 0 zł. Karta za 0 zł nic nie kosztuje jeśli wykonamy miesięcznie minimum 5 płatności na dowolne kwoty (czyli przy okazji spełnienia warunków promocji zapewnimy sobie darmową kartę). W przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie.

Opcję płatności za kartę zmienicie w panelu “Dopasuj konto” – wybierz: BANKOMATY I OPŁATY i zmień typ opłaty za kartę:

zmiana oplaty

Darmowe są wypłaty z bankomatów Santander Banku, wypłaty z bankomatów innych sieci kosztują 5 zł. Osoby do 26 roku życia wypłacają za darmo nawet z bankomatów innych sieci.

Moja ocena promocji

Zdecydowanie hit ostatnich miesięcy i tylko mieć nadzieję że inne banki wezmą przykład z Santandera. Brać i nawet się nie zastanawiać 🙂 6 w szkolnej skali.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji z premią 300 zł
Regulamin promocji '150 zł za konto z wynagrodzeniem V edycja'

4 KOMENTARZE

 1. Hej, czy ten 1000zł mozna od razu przeslac spowrotem na swoje konto osobite? czy trzeba ten 1k ‘tryzmac’ na tym koncie? Pozdraiwam Serdecznie

  • Michale, przelew można od razu odesłać na swoje konto osobiste w innym banku, chodzi tylko żeby się zaksięgował 🙂 Ja z reguły przelewam jednego dnia a następnego odsyłam, wtedy mam 100% pewności że wszystko gra 🙂

 2. Czy w santander “wnioskowanie” o konto np. 2 tyg temu, ale koniec końców nie podpisanie umowy, jest kryterium wykluczającym z udziału w promocji? Czy tylko POSIADANIE konta od stycznia 2019? 🙂
  I mam jeszcze jedno pytanie – czy o kartę trzeba wnioskować od razu przy składaniu wniosku o kartę czy można np. 2 dni po aktywacji konta przez bankowość internetową?
  Pozdrawiam 😉

  • Wilku – Wnioskowanie nie powinno wykluczać z udziału w akcji, regulamin mówi “Akcja przeznaczona jest dla Uczestników, którzy nie byli lub nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego dla osoby fizycznej w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym, prowadzonym przez Bank od dnia 13.01.2019”. Nic o wnioskowaniu 🙂 Akcja jest organizowana przez ebroker więc wydaje się to tym bardziej logiczne że wnioskowanie wcześniejsze nie wyklucza z udziału.

   Co do karty – w regulaminie nie ma nic o równoczesnym wnioskowaniu o kartę przy składaniu wniosku, wydaje mi się jednak że nie ukończysz składania wniosku bez wybrania karty. Pamiętaj żeby po aktywacji karty zmienić w bankowości online typ opłaty by uniknąć płacenia co miesiąc 3 zł za kartę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here