300 zł w promocji “Konto w lutym” w BNP Paribas

0
320
 PROMOCJA WYGASŁA – AKTYWNA EDYCJA TUTAJ https://misterbudget.pl/promocje-bankowe/350-zl-w-bnp-paribas/ 

BNP nie daje odpocząć poszukiwaczom bankowych promocji i ogłasza kolejną promocję, w której do zdobycia jest 300 zł premii za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Co ciekawe, nie musimy płacić kartą – jej użycie nie jest konieczna do spełnienia i tak prostych warunków promocji :).

Kto może wziąć udział w promocji?

Tradycyjnie w promocjach BNP Paribas okres karencji jest krótki (9 miesięcy) i tak jest też tym razem. W akcji może wziąć  udziaół każda osoba, która w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Limit promocyjnych wniosków wynosi 3000 a akcja trwa do 16.02.2020

Jak zdobyć 300 zł bonusu?

Premia jest podzielona na 3 bonusy po 50, 100 i 150 zł, które będą wypłacane na konto w miarę spełniania kolejnych wymaganych kroków. By uzyskać każdy kolejny bonus, niezbędne jest spełnienie warunków uzyskania bonusu poprzedniego.

By zdobyć 50 zł bonusu

Do 16.02. 2020 zarejestruj się na stronie promocji, wyraź wszystkie zgody marketingowe i do 29.02 podpisz umowę z bankiem.

By zdobyć 150 zł bonusu

W marcu 2020 wykonaj 4 przelewy z konta (na dowolne kwoty i dowolne konto) oraz zapewnij wpływ na łączną kwotę minimum 1000 zł (w jednym lub kilku przelewach przychodzących). Może to być przelew z Twojego konta w innym banku.

Uwaga – przelewy wychodzące nie będą uznawane jeśli zostaną wykonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Pozostaję tradycyjne przelewy wykonane przez bankowość internetową lub aplikację.

By zdobyć 100 zł bonusu

W kwietniu i maju 2020 ( w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj 4 przelewy z konta i zapewnij wpływy na sumę minimum 1000 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wypłata premii

O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:

  • do 20.03. (o bonusie 50 zł za otwarcie konta);
  • do 20.04. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w marcu) oraz
  • do 20.06. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu i maju).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.03. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

Do 16.02. 2020 rejestrujesz wniosek o otwarcie konta na stronie promocji. Pilnujesz by w marcu wykonać 4 przelewy (np. po 1 zł na swoje inne konto lub konto znajomego) i zapewniasz wpływ w wysokości 1000 zł (w kilku transzach lub po prostu przelewasz środki z konta w innym banku i po zaksięgowaniu odsyłasz z powrotem). To samo (4 przelewy i 1000 zł wpływu) robisz w kwietniu i w maju. Do 20 czerwca na Twoje konto wpada ostatnia transza bonusu.

Opłaty za Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas

Konto jest darmowe, jedynym kosztem może być karta do konta. BNP oferuje 3 rodzaje kart: Otwartą na Dzisiaj, Otwartą na eŚwiat (6zł miesięcznie, bezpłatna wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce) i Otwartą na Świat (10 zł miesięcznie, prowizja za wypłatę z bankomatów za granicą zmniejszona do 5zł). Rekomenduję wyrobienie Karty Otwartej na Dzisiaj, która jest darmowa pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą miesięcznie (w przeciwnym wypadku kosztuje 3 zł), a dla osób poniżej 26 roku życia jest bezwględnie darmowa nawet jeśli nie jest używana. Z kartą tą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji 'Konto w lutym'

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here