Łatwe 300 zł za od Santander Banku + 50 zł za polecenie konta

8
1018

 PROMOCJA ZAKOŃCZONA. OBECNA EDYCJA TUTAJ[/su_highlight]

Trwa III edycja promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem” realizowanej przez Bank Santander i serwis Ebrokerpartner, w której za założenie tytułowego konta w Santander Banku możemy zdobyć 300 zł za spełnienie banalnych wręcz warunków (wykonanie kilku płatności i zapewnienie wpływu 1000 zł). Dodatkowo możemy zdobyć 50 zł za podanie kodu polecającego.

Kto może wziąć udział w promocji

Skorzystać z promocji mogą tylko nowi klienci banku, tj. osoby nieposiadające konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od 13.01.2019. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji.

Do zdobycia jest 350 zł:

 • bonus 300 zł podzielony na 200 i 100 zł za  spełnienie prostych warunków
 • bonus 50 zł za podanie kodu polecającego przy rejestracji

Jak zdobyć bonus 300 zł

Bonus 300 zł jest podzielony na dwie transze – po 200 zł i 100 zł, które zdobędziesz za wykonanie następujących kroków:

 1. Do 29.02.2020 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając wymagane zgody (na kontakt w sprawie realizacji wniosku, na kontakt marketingowy, na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, na elektroniczne kanały kontaktu). Przy składaniu wniosku masz opcję podania kodu polecenia – możesz skorzystać z mojego kodu 1016257112 – dzięki temu zdobędziesz dodatkowy bonus 50 zł :). Dane podajesz na stronie partnera promocji – eBrokers, na Twoją skrzynkę mailową przychodzi wiadomość z linkiem do założenia konta.
 2. Najpóźniej do 15.03.2020 zawrzyj umową o konto i kartę,
 3. Do 30.04.2020 w dwóch następujących po sobie miesiącach (czyli styczeń/luty lub luty/marzec lub marzec/kwiecień) od dnia otwarcia konta wykonaj minimum 5 płatności kartą (lub BLIK-iem). Czyli w każdym z wybranych miesięcy musisz zapłacić przynajmniej 5 razy, łącznie 10 razy w ciągu 2 miesięcy.

Wykonania tych kroków zapewni Ci nagrodę w wysokości 200 zł. By zdobyć kolejne 100 zł, do 30.04.2020 zapewnij wpływy na konto w wysokości 1000 zł (nie musi być to jednorazowy wpływ). Możesz wykonać przelewy ze swojego konta w innym banku.

Mail o spełnieniu warunków nagrody trafi na Twoją skrzynkę do 15.05.2020 – w ciągu 7 dni od jego otrzymania uzupełnij dane do przelewu nagrody zgodnie z instrukcję otrzymaną w mailu. Sama nagroda w wysokości 300 zł trafi na Twoje konto do 31.05.2020.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

50 zł założenie konta z polecenia

W trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający od obecnego klienta banku i zgarnąć kolejne 50 zł! Dłuższy jest tylko kres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku, ponieważ trwa od 1.10.2018.

By uzyskać premię 50 zł:

 1. Podczas składania wniosku o konto (na stronie gdzie wybierasz rodzaj karty) podaj kod polecającego. Jeśli nie znasz osoby która ma konto w Santander, możesz użyć mojego kodu 1016257112

2. Zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander,

3. Wykonaj płatności kartą lub BLIK-iem na minimum 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł premii wpłynie na Twoje do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

  W styczniu 2020 składasz wniosek o Konto Jakie Chcę, zaznaczając wymagane zgody. Przy rejestracji podajesz również kod polecenia. W lutym oraz marcu wykonujesz 5 transakcji  miesięcznie kartą podczas codziennych zakupów, czyli łącznie płacisz kartą (lub BLIK-iem) 10 razy. Do końca kwietnia przelewasz na swoje konto łącznie 1000 zł. Tym samym spełniasz warunki otrzymania 300 zł bonusu. W międzyczasie w lutym pilnujesz, by wydać minimum 300 zł podczas transakcji kartą lub BLIK-iem (wystarczy że podczas tych 5 transakcji wydasz 300 zł), oraz logujesz się do aplikacji mobilnej. Zgarniasz tym samym kolejne 50 zł.  

2,5% na Lokacie Mobilnej

Klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej.

Wysokość oprocentowania to aż 2,5 proc. w skali roku. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego (4 miesiące).

Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 20 tys. zł max i 1000 zł min. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę i tylko raz z niej skorzystać.

W przypadku wpłacenia kwoty 20 000 zł na Lokatę Mobilną, po 4 miesiącach zgarniemy (po uwzględnieniu podatku Belki) 135 zł.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku – opłaty

Prowadzenie konta jest bezpłatne, bez spełniania żadnych dodatkowych warunków. Warto dodać, że przelewy natychmiastowe mamy również za darmo! (w innych bankach kosztują z reguły 5 zł per przelew).

W przypadku karty są 2 opcje: domyślnie kosztuje 3 zł miesięcznie, dlatego po jej otrzymaniu polecam w bankowości internetowej zmienić jej typ na kartę za 0 zł. Karta za 0 zł nic nie kosztuje jeśli wykonamy miesięcznie minimum 5 płatności na dowolne kwoty (czyli przy okazji spełnienia warunków promocji zapewnimy sobie darmową kartę). W przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie.

Opcję płatności za kartę zmienicie w panelu “Dopasuj konto” – wybierz: BANKOMATY I OPŁATY i zmień typ opłaty za kartę:

zmiana oplaty

Darmowe są wypłaty z bankomatów Santander Banku, wypłaty z bankomatów innych sieci kosztują 5 zł. Osoby do 26 roku życia wypłacają za darmo nawet z bankomatów innych sieci.

Regulamin promocji z premią 300 zł
Regulamin promocji '150 zł za konto z wynagrodzeniem V edycja'

8 KOMENTARZE

 1. Hej, czy ten 1000zł mozna od razu przeslac spowrotem na swoje konto osobite? czy trzeba ten 1k ‘tryzmac’ na tym koncie? Pozdraiwam Serdecznie

  • Michale, przelew można od razu odesłać na swoje konto osobiste w innym banku, chodzi tylko żeby się zaksięgował 🙂 Ja z reguły przelewam jednego dnia a następnego odsyłam, wtedy mam 100% pewności że wszystko gra 🙂

 2. Czy w santander “wnioskowanie” o konto np. 2 tyg temu, ale koniec końców nie podpisanie umowy, jest kryterium wykluczającym z udziału w promocji? Czy tylko POSIADANIE konta od stycznia 2019? 🙂
  I mam jeszcze jedno pytanie – czy o kartę trzeba wnioskować od razu przy składaniu wniosku o kartę czy można np. 2 dni po aktywacji konta przez bankowość internetową?
  Pozdrawiam 😉

  • Wilku – Wnioskowanie nie powinno wykluczać z udziału w akcji, regulamin mówi “Akcja przeznaczona jest dla Uczestników, którzy nie byli lub nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego dla osoby fizycznej w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym, prowadzonym przez Bank od dnia 13.01.2019”. Nic o wnioskowaniu 🙂 Akcja jest organizowana przez ebroker więc wydaje się to tym bardziej logiczne że wnioskowanie wcześniejsze nie wyklucza z udziału.

   Co do karty – w regulaminie nie ma nic o równoczesnym wnioskowaniu o kartę przy składaniu wniosku, wydaje mi się jednak że nie ukończysz składania wniosku bez wybrania karty. Pamiętaj żeby po aktywacji karty zmienić w bankowości online typ opłaty by uniknąć płacenia co miesiąc 3 zł za kartę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here