350 zł w najnowszej promocji konta osobistego w BNP Paribas

1
349

W kolejnej promocji “Chwyć premię” organizowanej przez bank BNP Paribas do zgarnięcia jest aż 350 zł za założenie konta osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. Limit wniosków to tylko 3000 a sama promocja trwa do 8.03.2020.

Kto może wziąć udział w promocji

Udział w promocji mogą brać osoby, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie mają i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miały konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków. Udział w promocji mogą za to brać klienci BGŻ Optima.

Jak zdobyć 350 zł premii

W promocji do wzięcia czekają dwa bonusy w wysokości 100 i 250 zł, które wpływać będą na konto założone w BNP Paribas za spełnienie odpowiednich warunków.

By zdobyć pierwsze 100 zł

  1. Zarejestruj się na stronie promocji do 08.03.2020 i do 22.03.2020 zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawana do niego Kartą Otwartą na Dzisiaj
  2. w marcu 2020 r. wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

By zdobyć 250 zł

W kwietniu i maju (w każdym z tych dwóch miesięcy)

  • wykonaj 2 przelewy z konta (mogą to być przelewy nawet na 1 zł na inne Twoje konta),
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł – jednorazowo lub w częściach. Może być to przelew środków z własnego konta w innym banku.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wypłata nagród

O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo:
  • do 21.04. (o bonusie 100 zł za otwarcie konta i wykonanie 5 płatności w marcu);
  • do 22.06. (o bonusie 250 zł za spełnienie warunków w kwietniu i maju).
Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować  (uwaga – jeśli nie znajdziesz jej w głównym folderze poczty, sprawdź folder SPAM lub OFERTY) i najpóźniej do 26.04. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. A terminy wypłaty bonusów są następujące: do 30.04. (100 zł) oraz do 30.06. (250 zł).

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 W pierwszej połowie marca zawierasz umowę o konto poprzez stronę promocji. Jeszcze w marcu wykonujesz płatności kartą na dowolne kwoty podczas codziennych zakupów. W kwietniu wykonujesz 2 przelewy z konta i przelewasz z innego Twojego konta 1000 zł na konto w BNP, działanie to powtarzasz w maju. W dniu 21 kwietnia odbierasz wiadomość na poczcie elektronicznej dotyczącą pierwszej transzy premii i podajesz dane konta do wypłaty. Do końca czerwca zgarniasz pełne 350 zł premii. 

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto jest darmowe, darmowa jest również karta pod warunkiem dokonania co najmniej 1 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku wypłata za kartę wynosi 3 zł.  Darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. Dla osób pomiędzy 18-26 lat nie obowiązuje opłata za wypłatę z jakiegokolwiek bankomatu w Polsce.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji 'Chwyć premię'

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here