Aż 300 zł za założenie Konta Jakie Chcę + bon na zakupy od Santander

0
336

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska z premią za założenie konta osobistego. Dzięki temu mamy tu kumulację ofert, w której możemy zdobyć 200 zł na start, 50 zł w programie poleceń oraz 50 zł za założenie konta dziecku!  Dodatkowo możemy zdobyć 6800 punktów Bezcenne Chwile, czyli bon na zakupy o wartości 100 zł!

Do wzięcia są:

 • premia pieniężna 200 zł na start za spełnienie przez 3 miesiące prostych warunków;
 • bonus 50 zł za podanie kodu polecenia we wniosku o konto
 • 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na nagrodę o wartości 100 zł (np. bon na zakupy)
 • 50 zł za otwarcie konta dziecku – to dodatkowa szansa na zyski dla tych, którzy mają niepełnoletnie dziecko;

Kto może wziąć udział w promocji?

W skrócie: jeśli zamknęliśmy konto osobiste w Santander Bank Polska (dawny BZWBK) przed 1.11.2019, to spełniamy warunki, o ile nie było to konto zakładane w promocji. Jeśli natomiast zamykaliśmy konto otwarte w promocji, to zamknięcie musiało nastąpić przed 1.04.2019.

By zdobyć 200 zł premii

 1. Do 30.11.2020 r.: złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub konto Jakie Chcę dla Młodych korzystając ze strony promocji.

Zaznacz wszystkie wymagane zgody.

Regulamin promocji z premią 200 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jeśli chcesz zdobyć dodatkową nagrodę (bon na zakupy o wartości 100 zł) wyrób kartę Mastercard wydawaną do konta;

2. we wniosku podaj kod polecenia – możesz skorzystać z mego kodu: 1000798925 – dzięki temu możesz zgarnąć dodatkową nagrodę – bonus pieniężny 50 zł. Kod wpisujemy w tym miejscu:

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia konta w Santander Banku:

  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku);
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem, na dowolne kwoty
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.
 Dla kont założonych w listopadzie warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: w listopadzie, grudniu i styczniu albo w grudniu, styczniu i lutym. Z kolei dla kont założonych w grudniu warunki będzie trzeba spełnić w grudniu, styczniu i lutym lub w styczniu, lutym i marcu. 

Wypłata premii 200 zł przewidziana jest do 15.04.2021 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

By zdobyć dodatkowe 50 zł za użycie kodu polecającego

Jeśli podczas wypełnienia wniosku użyłeś kodu polecającego, by otrzymać 50 zł bonusu za jego użycie musisz do końca miesiąca następującego po otwarciu konta:

  • zalogować się do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej Santander oraz
  • wykonać płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z premią 200 zł.

Bonus 50 zł bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w listopadzie, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca grudnia, a wtedy bonus otrzymasz do 31.01.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w listopadzie, to bonus otrzymasz wcześniej – do 31.12.)

6800 punktów Bezcenne Chwile, czyli bon na zakupy o wartości 100 zł

Ta promocja dostępna jest także do 30.11.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 8 600 nagród (po 6800 punktów każda). Promocja z premią 200 zł nie jest limitowana.

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty Mastercard wydawane przez Santander Bank do Konta Jakie Chcę). Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja.
By zgarnąć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile:
 • do 30.11.2020 r. zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronnie bezcennechwile.mastercard.pl
 • do 30.11.2020 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku;
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu i uruchomienia rachunku punktowego w programie dokonaj min. 1 płatność kartą (może być to transakcja w sklepie stacjonarnym lub w Internecie).

Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta dla dziecka

Osoby, które założą konto w promocji “Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem” i ostatecznie spełnią warunki uzyskania 200 zł dla siebie, mogą też zyskać więcej: 50 zł za konto otwarte dla każdego swego niepełnoletniego dziecka.
By skorzystać z tej promocji i uzyskać dodatkowy bonus 50 zł:
 • do 25.12.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swego dziecka poniżej 18 r.ż. (należy to zrobić poprzez bankowość internetową) i najpóźniej do 30.12.2020 r. zawrzyj umowę o konto dla dziecka;
 • najpóźniej do 30.12.2020 r. wyraź zgody na:
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu – EKK);

Wypłata bonusu 50 zł za konto dla dziecka przewidziana została do 15.04.2021 r. (do tego momentu utrzymuj konto założone w promocji), czyli w tym samym czasie co premii 200 zł.

Konto Jakie Chcę – koszty utrzymania

Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku (obowiązujące od 1.12.2020 r.; w listopadzie, w pierwszym miesiącu prowadzenia konta, warunków zwalniających z opłat za konto i kartę spełniać nie trzeba):

Konto Jakie Chcę: 0/6 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł – opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta – opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here