Bon 400 zł na Allegro za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

0
446

Wróciła kolejna edycja promocji Citibanku, w której za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i wykonanie płatności kartą na kwotę 1500 zł możemy zdobyć bon do wykorzystania na Allegro o wartości 400 zł.

citi-simplicity

 

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 1.01.2018 nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. Posiadanie innych produktów Citibanku (konto osobiste, kredyt itd.) nie wyklucza z udziału.

Do otrzymania karty kredytowej należy też spełnić następujące warunki finansowe:

  • dochód netto minimum 2100 zł
  • zatrudnienie minimum 3 miesiące w obecnej firmie
  • w przypadku przedsiębiorców: minimum 2 lata prowadzenia działalności, 2500 zł minimalnego dochodu netto

Jak zdobyć bon 400 zł na Allegro – krok po kroku

By zdobyć bon o wartości 400 zł do jednorazowego wykorzystania na serwisie allegro.pl (ważność bonu to 12 miesięcy):

  1. Do 15.04.2020 złóż wniosek o kartę kredytową City Simplicity poprzez stronę promocji. W trakcie wnioskowania potrzebne Ci będą dokumenty poświadczające dochód.
  2. Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku
  3. Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę  minimum 1500 zł
  4. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Sam voucher dostaniesz w ten sam sposób w ciągu do 60 dni od otrzymania tej wiadomości. W praktyce ten czas jest o wiele krótszy

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie płatności kartą kredytową nie są uznawane?

Nie będą uznawane transakcje zwrócone ani transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, w placówkach pocztowych, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut. Wypłaty gotówki również nie wliczają się do płatności kartą.

Warunki promocji bez problemu spełnisz płacąc kartą w placówkach gastronomicznych, usługowych, marketach, aptekach itd. (płatności w Internecie także są uznawane)

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 W styczniu 2020 składasz wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i jeszcze w styczniu podpisujesz umowę i odbierasz kartę. W lutym logujesz się do bankowości internetowej Citibanku. Czas na wydanie 1500 zł masz do końca kwietnia, ale już w marcu wydajesz tą kwotę. Do końca kwietnia otrzymujesz wiadomość o spełnieniu warunków promocji, a najpóźniej do końca czerwca (w praktyce prawdopodobnie szybciej) voucher wpłynie poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Do tego czasu nie rezygnuj z karty. 

Warunki finansowe karty kredytowej City Simplicity

Karta wydawana jest za darmo. Za jej użytkowanie nie są pobierane żadne opłaty (nawet jeśli leży nieużywana w szufladzie). O czym warto jednaj pamiętać przy użytkowaniu karty kredytowej Simplicity:

  • Unikaj włączanie usług dodatkowych przypisanych do karty (np. CitiPhone lub naklejka zbliżeniowa). Generują one dodatkowe opłaty
  • Darmowa jest dodatkowa usługa CitiAlerts, która informuje nas sms-em o operacjach na karcie. Warto z niej skorzystać
  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RSSO) widoczna na stronie promocji wynosi 10,74%. Jest to jednak przykładowy %, który pojawia się tam ponieważ taki obowiązek nakłada na bank prawo. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach. W praktyce wystarczy że spłacasz całe zadłużenie w okresie bezodsetkowym a bank nie naliczy żadnych opłat. W ten sposób budujesz również pozytywny scoring BIK.

Moja ocena promocji

Proste do spełnienia warunki i atrakcyjna nagroda – czego chcieć więcej? 🙂 Pamiętajmy jedynie o mądrym używaniu karty kredytowej i spłacaniu odsetek w terminie, by nie ponieść dodatkowych kosztów. Przypomnę, że w podobnej promocji Citibanku za założenie tej samej karty możemy otrzymać 400 zł do wydania w sklepie Xiaomi

Ważne dokumenty

Regulamin promocji zdobądź voucher do allegro.pl – oferta zimowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here