400 zł premii do Lidla za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity

0
427

Pracownicy Citibanku najwyraźniej bardzo polubili przyśpiewkę “Jak sobota to tylko do Lidla, do Lidla” i rozdają aż 400 zł premii by móc “kupić więcej, kupić więcej”. Do zgarnięcia premii konieczne jest wyrobienie darmowej (i to bez żadnych dodatkowych warunków) karty kredytowej i wydanie 3 000 zł w okresie 3 miesięcy.

LIDL - jak otrzymać 400 zł z Kartą Kredytową Citibank

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Do otrzymania karty kredytowej Citibanku wymagane jest – oprócz pełnoletności – spełnienie minimalnych wymagań: dochód netto 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak zdobyć bon 400 zł do Lidla?

  1. Do 20.04.2020 złóż wniosek o kartę Citi Simplicity korzystając z dedykowanej strony promocji. Zawrzyj umowę o kartę (nie obędzie się bez przekazania bankowi informacji o dochodach.
  2. Zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile  i za jej pomocą aktywuj kartę.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku.
  4. Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 2000 zł. Na potrzeby promocji bank dopuszcza dokonywanie płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie.

Co z nagrodą?

O przyznaniu nagrody, którą będzie karta prezentowa do stacjonarnych sklepów LIDL o wartości 400 zł bank poinformuje za pomocą wiadomości w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Sama karta prezentowa zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny najpóźniej do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otrzymania tej wiadomości. Jest ważna przez 6 miesięcy i można z niej korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania salda dostępnych na niej środków.

PRZEJDŹ DO STRONY PROMOCJI

Karta Citi Simplicity – szczegóły oferty

Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wszystko to przy założeniu że spłacamy kartę w okresie bezodsetkowym i nie korzystamy z dodatkowym możliwości jakie oferuje karta (jak np. naklejka zbliżeniowa).

Ważne dokumenty

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here