Aż 400 zł za Konto Otwarte w BNP Paribas!

0
176
 AKTUALIZACJA – PROMOCJA ZAKOŃCZONA Z POWODU WYCZERPANIA LIMITU ZGŁOSZEŃ. Na aktualną promocję BNP zapraszam do https://misterbudget.pl/promocje-bankowe/premia-na-zime-bnp/ 

Rekordowa suma 400 zł do wzięcia w promocji banku BNP Paribas za założenie Konta Otwartego.

Do kogo skierowana jest promocja?

Oprócz polskiego obywatelstwa, regulamin promocji przewiduje minimalny okres 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto, gdy wnioskodawca nie posiadał konta osobistego w BNP Paribas/Raiffeisen Polbanku.

Limit rejestracji wynosi 4500 osób dlatego nie warto zwlekać biorąc pod uwagę że premia jest naprawdę atrakcyjna!

bnp paribas 400 zl

Jak zdobyć 400 zł – krok po kroku

Premia nie jest wypłacana jednorazowo, a w  4 transzach po 100 zł każda, po spełnieniu warunków promocji.

Pierwsza transza wynosi 100 zł i jest wypłacana po spełnieniu następujących warunków:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji i za jej pomocą złóż wniosek o Konto Osobiste. Masz na to czas do 8.12. 2019
 2. Do 20.12.2019 zawrzyj z bankiem umowę o konto
 3. W grudniu wykonaj min. 3 płatności kartę debetową dołączoną do konta. Kwoty transakcji mogą być dowolne
 4. Nagroda wpłynie na Twoja konto w styczniu 2020

Druga transza (100 zł)

 1. W styczniu 2020 dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 300 zł. Płatności kartą (nie wliczają się do tego płatności BLIKiem) można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych “za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)”.
 2. Nagroda wpłynie na Twoje konto w lutym 2020

Trzecia transza (100 zł)

 1. Dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 300 zł
 2. Zapewnij wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł (wystarczy przelać środki np. ze swojego konta podstawowego a następnie odesłać z powrotem, warunek zostanie spełniony)
 3. Nagroda znajdzie się na Twoim koncie w marcu 2020

Czwarta transza (100 zł)

 1. Dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 300 zł
 2. Zapewnij wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł
 3. Dokonaj 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji Gomobile. Może to być np. 5 przelewów po 1 zł na swoje konto podstawowe w innym banku.
 4. Wypłata nagrody w kwietniu 2020

Ważne: warunkiem uzyskania każdej z nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (a więc np. by zdobyć drugą nagrodę, to musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszej nagrody).

Po wypłacie nagrody możemy z poczuciem satysfakcji zamknąć konto i rozpocząć okres karencji w oczekiwaniu na kolejną tak hojną promocję J

Jak wygląda przekazanie premii?

Organizator promocji o wypłacie kolejnych transz premii będzie informował mailowo (na wszelki wypadek zaglądajmy też w folder spam)

 • o 20.01. (o pierwszej nagrodzie), do 20.02. (o drugiej nagrodzie), do 20.03. (o trzeciej nagrodzie) i do 20.04.2020 r. (o czwartej nagrodzie)
 • Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 26.01.2020 r. zalogować się na stronie promocji(za pomocą danych otrzymanych w mailu powiadamiającym o przyznaniu premii), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną premie. Pierwsza nagroda 100 zł ma być wypłacona najpóźniej do 31.01.2020 r., a kolejne mają wpływać do 29.02., do 31.03. i do 30.04.2020 r.

A jak wyglądają opłaty za samo konto i kartę?

Główne cechy konta zakładanego w promocji to:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);

0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;

BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

Karta Otwarta na Dzisiaj – 0/3 zł – opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek:

 • -wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub
 • jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia.

Darmowe wypłaty gotówki tylko z bankomatów BNP i Planet Cash. Użytkownicy poniżej 26 roku życia wypłacają za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce

Karta Otwarta na eŚwiat – kosztuje 6 zł miesięcznie, ale pozwala na darmową wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Karta Otwarta na Świat – kosztuj 10 zł miesięcznie, ale – oprócz wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce – obniża prowizję do wypłat z zagranicznych bankomatów do 5 zł i dodatkowe ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży”, które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży.

Moja ocena promocji

W szkolnej skali 1-6 przyznaję 4+. Jest to z jednej strony jedna z najbardziej atrakcyjnych obecnie promocji bankowych bo kwota sięga aż 400 zł. Z drugiej strony wymaga utrzymania konta i dopilnowania warunków promocji aż przez 4 miesiące. Plusem jest to ze ich spełnienie nie jest wymagające i wymaga jedynie systematycznego podejścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here