Do 600 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes od Pekao S.A.

0
43

Tym razem okazja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W zamian za założenie Konta Przekorzystnego Biznes i spełnienie kilku warunków możemy zyskać nawet 600 zł premii.

600-zl-premii-za-konto-przekorzystne-biznes-pekao-wiosna-2020

Jak wziąć udział w promocji?

Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie zarejestrowanej  firmy – niekoniecznie jednoosobowej, dopuszczalne jest bycie wspólnikiem spółek cywilnych, jawnych, partnerskich i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Warunkiem jest nie posiadanie rachunku firmowego w Pekao S.A. od 1.08.2019.

Jeśli spełniamy te warunki, wystarczy ze złożymy wniosek i podpiszemy umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową do 31.03.2020 wraz ze zgodami marketingowymi na dedykowanej stronie promocji

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE PROMOCJI

Jak zdobyć 600 zł premii?

Premia jest podzielona na 3 części, każda po 200 zł, które zdobędziemy za spełnienia kolejnych warunków.

Pierwszą premię, w wysokości 200 zł, zdobędziemy za:

  • wykonanie przelewów do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następującego po miesiącu otwarcia rachunku,
  • wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę min. 100 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku,
  • wykonanie jednego przelewu (innego niż do ZUS) przez aplikację PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl na kwotę min. 100 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku.

Druga premia, w wysokości 200 zł:

dostępna jest dla firm, które zdecydują się na podpisanie z bankiem umowy o terminal płatniczy. Terminal powinien przyjąć łatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku.

Trzecia premia, również w wysokości 200 zł:

dostępna jest dla przedsiębiorców, którzy w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku zawrą z bankiem umowę o produkt przeznaczony dla przedsiębiorców będący kredytem, pożyczką lub kartą kredytową. Minimalna kwota kredytu/pożyczki/limitu kredytowego na karcie to 5000 zł.

Każda z premii zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków

Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

Konto jest bezpłatne pod warunkiem spełnienia przynajmniej jednego z poniższych warunków ( w innym wypadku kosztuje 9 zł miesięcznie)

  • wykonanie przelewu do ZUS lub US
  • wpływ na rachunek w wysokości 200 zł  (z wyłączeniem wpływów z depozytów, kredytów, pożyczek czy przelewów między rachunkami własnymi w Pekao)
  • na rachunku zostanie odnotowany wpływ z terminala wydanego przez bank
  • wykonana zostanie transakcja wymianu walut
  • opłacona zostanie rata w Pekao Leasing

Karta jest bezpłatna jeżeli wydamy nią miesięcznie 300 zł. W przeciwnym wypadku kosztuje 7 zł

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here