6800 punktów powitalnych za rejestrację karty kredytowej Getin Banku w programie Bezcenne Chwile

0
108

Trwa promocja dzięki której możemy zdobyć 100 zł w postaci 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wszystko to za rejestrację karty kredytowej Getin Banku na stronie programu. Promocja trwa do 30.06.2020

bezcenne chwile getin

Trwa promocja dzięki której możemy zdobyć 100 zł w postaci 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wszystko to za rejestrację karty kredytowej Getin Banku na stronie programu. Bank ma do rozdania pulę 3000 nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wartość pieniężna nagrody nie robi co prawda wrażenia, jeśli niektóre banki potrafią zaoferować 300 zł i więcej i to za założenie debetówki, ale promocja Getina jest skierowana także do bieżących klientów. Bez dodatkowego kosztu możemy zatem sprawić sobie prezent, którego wartość potrafi przekroczyć owe 100 zł w przeliczeniu na punkty (mowa chociażby do 10 biletów do Cinema City za 6800 punktów, które same w sobie są warte ponad 250 zł.

Cytując  dokładnie regulamin, Udział wziąć mogą osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej, które “nie później niż do dnia 30.06.2020 r. miały zawartą” umowę o kartę kredytową (Mastercard) o numerach BIN (czyli pierwszych cyfrach z 16-cyfrowego numeru karty) 545508, 513026 lub 516832 w Getin Banku.

W jaki sposób można zdobyć punkty?

  1. Rejestrujesz się w programie bezcenne chwile za pomocą formularza przygotowanego przez Getin Bank. Zaznacz wszystkie zgody.
  2. Po powiadomieniu o rejestracji które przyjdzie na Twój mail (najpóźniej 14 dni roboczych po rejestracji) wykonaj 5 płatności kartą (na dowolne sumy)
  3. Punkty wpłyną na Twoje konto Bezcenne Chwile w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków promocji (czyli od ostatniej z pięciu płatności)

I to wszystko. Punkty Powitalne przyznane w ramach Nagrody są ważne przez okres 3 miesięcy od dnia przyznania więc nie zapomnij o ich wymianie na nagrody.

Nie dostałem/am punktów, co robić?

Jeśli punkty nie wpłyną na nasze konto w ciągu  regulaminowych 14 dni roboczych, składajmy reklamację na infolinii (kontakt w odpowiedniej zakładce po zalogowaniu na konto Bezcenne Chwile). Miałem taką sytuację w przypadku punktów od Aliora i po złożeniu reklamacji u bardzo miłej pani po kilkunastu dniach punkty wpłynęły na moje konto 🙂

Czy punkty można wymienić na coś ciekawego?

To już mocno uznaniowe pojęcie :). Istnieje kilka kategorii a w każdej kilkanaście możliwości wymiana punktów (nie trzeba ich wymieniać jednorazowo rzecz jasna)

W mojej ocenie ciekawe wydają się bilety do kina Cinema w postaci voucherów – możemy je wykorzystać lub sprzedać (uzyskując w ten sposób więcej niż owe 100 zł przeliczonych na 6800 punktów).

Inne nagrody to np. vouchery na przejazdy Trafficarem, doładowania pre-paid różnych sieci, vouchery do Decathlon czy nawet cegiełki WOŚP czy WWF. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji
https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-promocji-punkty-powitalne-getin-noble-bank-sa.pdf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here