Do 900 zł moneybacku za konto firmowe i brak opłat przez 2 lata w Santander Banku

0
168

Santander Bank Polska ruszył z III edycją promocji dla przedsiębiorców. Promocja polega na zwolnieniu Klienta z opłat za prowadzenie rachunku bieżącego, przelewy, wydanie i użytkowanie karty do rachunku oraz dodatkowo możliwości uzyskania do 900 zł zwrotu za transakcje kartą debetową.

Do kiedy trwa promocja i kto może z niej skorzystać?

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiadała żadnego rachunku firmowego Santander Bank Polska po 31.03.2019. Posiadanie innych rachunków czy produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Osoby spełniające te warunki przystąpią do promocji po złożeniu wniosku na stronie promocji. Pamiętajmy o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych/kontaktowych i wyrobienie karty debetowej do konta, korzystanie z niej pozwoli bowiem na zgarnięcie do 900 zł premii.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE PROMOCJI

900 zł zwrotu za transakcje kartą

900 zł premii możemy uzyskać przez 7 miesięcy wypełniania warunków, którymi jest wykonanie przelewu do US lub ZUS na kwotę minimum 200 zł. W każdym miesiącu bank zwróci nam 4% wartości transakcji kartą dokonanych w poprzednim miesiącu. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może przekroczyć 150 zł (co oznacza, że najbardziej optymalnym będzie wydawanie około 3750 zł). Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków – nie czekamy więc zbiorczo na całą premię, a raczej otrzymujemy ją miesiąc po miesiącu.

Przejrzyście warunki promocji przedstawia zaciągnięta z regulaminu tabelka:

Dodatkowe zwroty za paliwo, hotele i opłaty autostradowe do końca marca

Niezależnie od promocji za płatności kartą przy korzystaniu z konta firmowego, możemy również zgarnąć zwrot za płatności na stacjach paliw, w hotelach oraz za przejazdy autostradą. Wystarczy, że karta debetowa którą wybraliśmy to Mastercard Business Debit. Jeśli będziemy nią płacić to zgarniemy odpowiednio:

  • 2% moneybacku otrzymamy za płatności na stacjach paliw Circle K zlokalizowane w Polsce (kod MCC 5541),
  • 4% moneybacku za płatności w hotelach i motelach w Polsce (MCC 7011),
  • 6% moneybacku za transakcje dokonane za przejazdy autostradami na terenie Polski (MCC 4784).

Zwroty możemy otrzymywać za transakcje do końca marca, a limity maksymalne są bardzo wysokie – do zgarnięcia mamy aż 200 zł miesięcznie (dla hoteli i autostrad), natomiast zwrot za paliwo jest nieograniczony!

Koszt Konta Firmowego Godnego Polecenia

Przez pierwsze 24 miesiące (2 lata) od założenia konto jest darmowe 🙂 Jest to element promocji mającej zachęcić przedsiębiorców do związania się z Santander Bankiem. Nie zapłacimy ani za przelewy, ani za wypłaty w bankomatach w kraju i za granicą (!), ani za inne operacja na koncie i związane z użytkowaniem karty.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here