Darmowa karta City Simplicity i 400 zł do wydania w sklepie Xiaomi

0
119

To już druga edycja promocji Citibanku w ramach której za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity zostaniemy wynagrodzenie rabatem na 400 zł do wykorzystania w mi-home.pl – oficjalnym e-sklepie Xiaomi. Promocja trwa do 11 lutego 2020.

city simplicity xiaomi 400

Kto może przystąpić na promocji?

By skorzystać z oferty Citybanku należy być nowym, pełnoletnim klientem, bez karty kredytowej od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (karta debetowa, kredyt itp.) nie wyklucza z udziału.

Ponieważ oferta dotyczy karty kredytowej, trzeba spełnić minimalne wymogi dochodu, które Citibank ustalił na (oprócz, rzecz jasna, pełnoletności):

Dla osób fizycznych

  • minimum 1200 zł dochodu netto
  • zatrudnienie u obecnego pracodawcy od przynajmniej 3 miesięcy

Dla firm

  • prowadzenie działalności gospodarczej od minimum 2 lat
  • minimum 2500 zł dochodu netto

Wniosek wypełniamy na dedykowanej stronie promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak otrzymać 400 zł rabatu do sklepu Xiaomi?

Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku i otrzymaniu karty Simplicity, należy spełnić dwa proste warunki, które pozwolą na otrzymanie kodu rabatowego.

  1. Zalogować się minimum raz do bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji Citi Mobile najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia,
  2. Wykonać transakcje kartą kredytową na kwotę minimum 2000 zł. Mamy na to czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. 
  3. Citibank prześle nam unikalny kod rabatowy do sklepu mi-home.pl o wartości 400 zł pocztą wewnętrzną w bankowości Citibank Online do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej otrzymasz nagrodę. Termin ważności kodu rabatowego wynosi 6 miesięcy od momentu jego otrzymania.

Pamiętajmy też, że nagroda zostanie przyznana wyłącznie w przypadku, gdy w dniu jej przyznania karta będzie aktywna

Jak płacić kartą by bank uznał to za transakcje?

Bank nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych oraz transakcji związanych z hazardem/grami losowymi, wymianą walut oraz wypłat i przelewów wewnętrznych. W regulaminie brakuje wzmianki o nieuznawaniu transakcji pocztowych, więc należy przyjąć że wliczają się już do wpływów.Najlepiej używaj karty w codziennych zakupach a wszystko powinno być ok 🙂

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

Podpisujesz umowę w grudniu. Do końca stycznia logujesz się na stronę banku lub aplikację mobilną.W styczniu wydajesz 600 zł, w lutym 1100 a w marcu 550 zł – przekraczasz więc wymaganą kwotę 2000 zł. Kod rabatowy znajdzie się w Twojej bankowości internetowej napóźniej do końca kwietnia

A co jeśli zwrócimy towar do sklepu po wykorzystaniu kodu?

Citibank przewidział taką możliwość i w regulaminie umieścił zapis mówiący o tymże część płatności dokonana przy użyciu kodu rabatowego zostanie zwrócona w formie kodu rabatowego o takiej samej kwocie i ważnego przez 14 dni.

Czy należy się obawiać karty kredytowej?

Pamiętajmy że oprocentowanie RRSO 10,74% widoczne na stronie promocji to oprocentowanie w skali roku. Prawo nakłada na bank wymóg przedstawienia przykładu, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach.

Promocję łatwo przejdziemy bez dodatkowych kosztów jeśli będziemy spłacali ją od razu w 100% zamiast przez 12 miesięcy. Omijamy wtedy odsetki i faktycznie nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów utrzymania karty. Bank zarabia na dodatkowych usługach które możemy “podpiąć” do karty, takich jak naklejka zbliżeniowa czy infolinia CitiPhone. Nie musimy ich jednak aktywować 🙂

Zachęcam również do wnikliwego  samodzielnego przestudiowania regulaminów promocji i karty Simplicity.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here