Do 140 zł za eKonto osobiste w mBanku + 2,5% dla oszczędności

0
149

W IX edycji promocji mBanku do zdobycia jest 140 zł premii i atrakcyjne – jak na rekordowo niskie stopy procentowe – oprocentowanie konta oszczędnościowego wynoszące 2,5%

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jak zdobyć 140 zł premii?

Premia jest podzielona na 2 części – 100 zł (“Premia za szybki wpływ”) i 40 zł (“Premia za transakcje”) i zostaną wypłacone na nasze konto jeśli podejmiemy następujące kroki:

By zdobyć 100 zł premii

  1. Do 30.09.2020 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem;
  2. w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku) oraz;
  3. najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

By zdobyć 40 zł premii

W drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:
1. zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej) oraz
2. w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

Każda z premii ma być wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania.

PRZEJDŹ NA STRONĘ REJESTRACJI

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 Zawierasz umowę o konto w czerwcu. Masz równy tydzień na zapewnienie wpływu w wysokości 1000 zł a 5 transakcji kartą/BLIKiem musisz wykonać do końca lipca. Za wykonanie tych czynności do końca sierpnia dostaniesz premię 100 zł. W sierpniu wykonujesz kolejne 5 płatności oraz zapewniasz wpływ 1000 zł a 40 zł nagrody zdobywasz do końca września. 

2,5% na koncie Twoje Cele

Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez cztery kolejne pełne miesiące kalendarzowe (czyli otwierając konto w czerwcu oprocentowanie w tej wysokości obowiązuje w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest  wpłacanie co miesiąc przynajmniej 100 zł  w usłudze Moje Cele.

eKonto osobiste w mBanku – koszty

Konto i karta są darmowe pod warunkiem spełnienia prostych wymagań – 1 płatność kartą miesięcznie zwalnia z opłaty za kartę. Wypłaty z bankomatów są bezpłatne pod warunkiem wypłaty minimum 100 zł.

Ważne dokumenty

Tytuł spojlera
https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-ix-edycja-31-01-2021.pdf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here