Do 300 zł za konto w BNP Paribas w promocji “Skorzystaj w nowym roku”

0
218

BNP Paribas nie spoczywa na laurach i tuż po zakończeniu poprzedniej promocji, odpala następną – a w niej do 300 zł za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków (5 płatności miesięcznie i 1000 zł wpływu). Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000. Od razu dodam że w promocji jest “haczyk” postaci kosztów karty “otwartej na świat” (10 zł/miesiąc bez możliwości zwolnienia) co realnie zmniejszy zysk o kilkadziesiąt złotych. Promocja trwa do 6 lutego.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każdy kto nie nie posiada i ciągu ostatnich 9 miesięcy nie posiadał/nie współposiadał konta osobistego w BNP Paribas lub Raiffeisen Banku. Limit rejestracji przez konto promocji wynosi 3000 i na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat gdy pula zostanie wyczerpana, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Swoją drogą, krótki – w porównaniu do innych banków – okres karencji mocno zachęca do cyklicznego zakładania i zamykania konta w BNP, prawda? 🙂

Jak zdobyć do 300 zł bonusu – krok po kroku

W promocji do wzięcia czekają trzy bonusy pieniężne w wysokości 50, 100 i 150 zł. Łącznie można więc zgarnąć nawet 300 zł.

By zdobyć pierwsze 50 zł

 1. Do 06.02.2020 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte Dla Ciebie z Kartą Otwartą na Świat (niestety dodatkowo płatną o czym dalej)
 2. W lutym 2020
 • wykonaj 5 płatności kartą na dowolne kwoty,
 • zapewnij wpływy na kwotę minimum 1000 zł (sugeruję przelew ze swojego konta w innym banku, środki możemy następnie  po zaksięgowaniu na koncie odesłać z powrotem i warunek będzie spełniony)

By zdobyć 100 zł

Kolejne 100 zł zdobędziemy za spełnienie warunków pierwszego bonusu oraz:

 1. Wykonanie w marcu i kwietniu 2020 (w każdym z tych dwóch miesięcy)
 • płatności kartą na kwotę minimum 300 zł,
 • zapewnij wpływy na kwotę minimum 1000 zł

By zdobyć finalne 150 zł

Po spełnieniu poprzednich warunków, czas na zdobycie finalnej nagrody. W tym celu:

 1. W maju i czerwcu 2020 (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • płatności kartą na kwotę minimum 300 zł,
 • zapewnij wpływy na kwotę minimum 1000 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE PROMOCJI

Ważne informacje dotyczące płatności

Pamiętaj, że – wg regulaminu – BNP nie uzna płatności

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay 

Odpadają też płatności związane z hazardem i płatności zagraniczne.

Gdy będziemy płacili kartą w sklepie, stacji paliw, aptece itd. spokojnie wypełnimy warunki promocji 🙂

Wypłata nagród

O przyznawanych nagrodach organizator promocji będzie informował mailem, który podaliśmy podczas rejestracji (nie zapomnij sprawdzić folderu SPAM, maila z BNP lubią tam lądować)
 • do 20.03.2020 r. (o bonusie 50 zł) – na tą wiadomość musisz zareagować do 25.03 i podać nr Konta Jakże Osobistego do wypłaty premii (link do formularza znajdzie się w mailu).
 • do 22.05.2020 r. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w marcu i kwietniu) oraz
 • do 24.07.2020 r. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w maju u czerwcu).

Terminy wypłaty bonusów są następujące:

 • do 31.03. (50 zł),
 • do 30.05. (100 zł)
 • 31.07.2020 r. (150 zł).

Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ile kosztuje Konto Otwarte dla Ciebie i Karta Otwarta na Świat w BNP Paribas?

Prowadzenie konta jest darmowe bez spełnienia dodatkowych warunków. Schody zaczynają się natomiast z kartą – o ile “podstawowa” Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa (po spełnieniu warunku 1 płatności miesięcznie), o tyle Karta Otwarta na Świat którą musimy wyrobić jeśli chcemy zdobyć bonusy kosztuje. I to niemało bo aż 10 zł miesięcznie. W zamian dostajemy możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 z. Do tego dostajemy do dyspozycji bezpłatnego ubezpieczenia “Rezygnacja z Podróży”, które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży.

Jak łatwo obliczyć, 10 zł opłaty miesięcznie zmniejsza realną kwotę bonusu jaki możemy uzyskać, bo likwidacja konta w lipcu (a na koniec lipca jest przewidziana końcowa data wypłaty ostatniej transzy bonusu) oznacza że opłacimy kartę przez minimum 6 miesięcy, czyli będziemy 60 zł do tyłu. Realny zysk z promocji spada więc do 240 zł.

Moja ocena promocji

Na plus przemawiają proste do spełnienia warunki, ale dużym minusem jest przymus wyrobienia karty kosztującej aż 10 zł miesięcznie, co zmniejszy nasz zysk o minimum 20%. Daję więc 3 w szkolnej skali, a jeśli się nam nie śpieszy to polecam poczekać na kolejną edycję promocji BNP Paribas, w której warunki do spełnienia być może będą jeszcze prostsze.

Ważne dokumenty

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here