2,7% przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

0
81

Stopy procentowe znowu w dół, a tymczasem ruszyła VI edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego, w ramach której możemy zgarnąć 2,7% na koncie oszczędnościowym do kwoty 400 000 zł.  

getin bank oszczednosciowe

2,7% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci. Założenie konta oszczędnościowego wymaga od nas założenie konta osobistego w Getin Banku.

Cechy Elastycznego Konta Oszczędnościowego:

  • Czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni
  • Kwota objęta oprocentowaniem: do 400 000 zł
  • wpłacenie pierwszych, nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku od 6.04. do 5.05.2020 r.
  • wymagane jest – przy zakładaniu konta – wyrażenie zgód na kontakt, otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną, brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku

W sytuacji, gdy posiadasz “zwykłe” konto oszczędnościowe, niezbędna jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia).

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

3,5% na „zwykłym” koncie oszczędnościowym

Z oferty nie znika standardowe 3,5% konto oszczędnościowe do kwoty 10 000 zł na rok  – aby z niej skorzystać należy być nowym klientem Getin Banku, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego po 11.05.2017. Część środków możemy więc ulokować na 3,5% koncie. Warunkiem jest jednaj obracanie środkami na koncie osobistym – danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto musi wpłynąć łącznie min. 1000 zł (liczą się przelewy spoza Getin Banku)

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Konto Osobiste jest darmowe po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem, w przeciwnym wypadku kosztuje 8 zł miesięcznie. Konto jest totalnie darmowe dla osób do 26 roku życia. Darmowe są wypłaty z bankomatów w Polsce.

ZAŁÓŻ KONTO OSOBISTE

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here