140 zł za otwarcie za Konto Direct/Mobi w ING

0
2

Zakładając do 31 grudnia w ING konto osobiste Direct lub Mobi, możemy zyskać nawet 140 zł premii. Oferta ciekawa zwłaszcza jeśli planujemy założyć w tym banku nasze podstawowe konto.

ing 140 zl

 

Do kogo skierowana jest promocja?

 Promocja dotyczy nowych klientów ING, które regulamin definiuje jako osoby które w okresie od 1 lipca 2018 r. do 30 września 2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w ING. Posiadanie w tym okresie innych produktów ING jak lokaty czy kredyt hipoteczny nie wyklucza oczywiście z udziału w promocji.

Jak zdobyć 140 zł – krok po kroku

Premia jest rozbita na 2 części, które trafiają na nasze konto Direct/Mobi w następujących proporcjach.

 By otrzymać pierwszą część premii w wysokości 100 zł

  1. Najpóźniej do 31.12.2019 składamy wniosek o konto osobiste Direct lub Mobi (dedykowane osobom w przedziale 18-26 lat) na stronie banku. Razem z kontem osobistym otwieramy darmowe konto oszczędnościowe (w którym przez pierwsze 4 miesiące dostajemy oprocentowanie 2,5% na nowe środki). Pamiętajmy by zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe
  2. Do 2.03. 2020 wykonujemy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę minimum 1000 zł.
  3. Premia w wysokości 100 zł trafi na nasze konto w ING do 10.01.2020 (jeśli spełniliśmy warunki promocji do 31.12) lub do 18.03 (w pozostałych przypadkach).

Oznacza to, że jeśli chcemy otrzymać premię już w w styczniu, powinniśmy wydać 1000 zł jeszcze w grudniu. W przeciwnym przypadku czekamy na wypłatę do drugiej połowy marca przyszłego roku.

By otrzymać drugą część premii w wysokości  40 zł

Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków do 2.03.2020:

  • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych

albo

  • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie powinno więc pochodzić z konta firmowego (byle nie takiego którego jesteś właścicielem. Może więc warto poprosić o przelew znajomego prowadzącego firmę?)

Na koncie Mobi dla osób do 26 roku życia jeszcze prościej

Podstawowa różnicą jest konieczność założenia Konta Mobi dla młodych, a więc nasz wiek musi się mieścić w przedziale 18-26 lat.

Reszta warunków jest bardzo podobna z dwoma ważnymi uproszczeniami:

  • podstawowe 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK do 31 stycznia 2020 r. (czyli odpada konieczność wydanie minimum 1000 zł ale mamy mniej czasu na spełnienie warunków promocji)
  • dodatkowe 20 zł otrzymamy za dokonanie min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców – za min. 5 zł każdy
  • premię wyższą o kolejne 20 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej).

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

W grudniu składasz wniosek poprzez stronę promocji i podpisujesz umowę którą przywozi do Ciebie kurier. Nie śpieszysz się ze spełnieniem warunków promocji – spokojnie płacisz co miesiąc kartą a od czasu do czasu BLIK-iem. Jednocześnie składasz w pracy wniosek o przelew wynagrodzenia na konto w ING (lub załatwiasz przelew z konta firmowego w inny sposób). Już w lutym wydałeś 1000 zł z hakiem i zapłaciłeś minium 3 razy BLIK-iem, a na Twoja konto trafiło wynagrodzenie lub środki z konta firmowego. Do 18.03.2020 na Twoje konto trafia 140 zł.

Ile kosztuje prowadzenia konta osobistego w ING?

W ramach Konta z Lwem Direct zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku oraz za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash (w przypadku innych bankomatów pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa, a za kolejne pobierana jest prowizja 2,5 zł). Za użytkowanie karty debetowej zapłacimy miesięcznie 7 zł (lub 0 zł, gdy w danym miesiącu dokonamy płatności bezgotówkowych za minimum 300 zł).

Konto Mobi jest jeszcze tańsze w użytkowaniu niż konto Direct – głównie przez bezwarunkowo darmową kartę debetową do 26 roku życia oraz darmowe wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce bez ograniczeń (telefonem).

Moja ocena promocji

W szkolnej skali daję 4. Nagroda za założenie konta nie powala porównawszy ją chociażby z 350 zł od BNP Paribas, ale warunki jej wypełnienia są proste a sam ING to bank popularny ze względo na nowoczesność, rzadkie awarie i ciekawą ofertę rabatów przypisanych do konta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here