Do 160 zł za konto Direct w ING Banku Śląskim

1
376

Chociaż poprzednia promocja ING Banku Śląskiego dobiegła końca, z początkiem 2020 rozpoczyna się kolejna, w której do zgarnięcia mamy 160 zł za założenia konta Direct. Jest to 20 zł więcej niż poprzedniej edycji, a warunki promocji są stosunkowo proste do spełnienia. Promocja trwa do 31.03.2020.

ing 160 zł 2

 

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Do osób pełnoletnich, które co najmniej od 1.10.2018 r. nie posiadały (ani nie były współposiadaczami) konta osobistego w ING. Dotyczy to wszystkich rodzajów kont osobistych dostępnych w ING.

Jak zdobyć 160 zł – krok po kroku

W tym miejscu pragnę podkreślić, że premia nie jest jednorazowa. Jest wypłacana w dwóch transzach – 100 i 60 zł – i warunki każdej z nich należy spełnić osobno. Są stosunkowo proste do spełnienia i mieszczą się w zakresie “typowego” korzystania z konta.

By zdobyć 100 zł premii

  1. Do 31.03.2020 zarejestruj się na stronie promocji (zaznacz wszystkie zgody marketingowe) i otwórz konto Direct z kartą a także darmowe Otwarte Konto Oszczędnościowe (z atrakcyjnym przez pierwsze kilka miesięcy oprocentowaniem w wysokości 2,5%)
  2. Do 30.06.2020 wykonaj płatności kartą lub za pomocą BLIKa na łączna sumę 1000 zł. Mogą być to płatności zarówno w punktach stacjonarnych jak i w Internecie.

I to wystarczy do zdobycia 100 zł bonusu, który zostanie wypłacony do 16.07.2020 na konto oszczędnościowe.

By zdobyć 60 zł premii

  1. W okresie do 30.06.2020 wykonaj 3 płatności BLIK-iem w sklepach internetowych
  2.  Do 30.06.2020 musisz otrzymać w każdym z trzech dowolnych miesięcy łączny wpływ w wysokości przynajmniej 1000 zł z konta firmowego.

Regulamin nie mówi co prawda o koncie firmowym, ale zastrzeżenie brzmi : “Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.”

W praktyce będzie więc to przelew wynagrodzenia.

Jeśli spełnisz zarówno pierwsze jak i drugie warunku, premia w wysokości 160 zł wpłynie na Twoje konto oszczędnościowe do 16.07.2020. Środki z konta oszczędnościowego możesz za darmo przelać na konto osobiste lub zostawić je na koncie oszczędnościowym.

PRZEJDŹ NA STRONĘ REJESTRACJI

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

W styczniu 2020 otwierasz konto Direct razem z darmowym kontem oszczędnościowym i kartą. Posługujesz się głównie płatnościami BLIK i bez problemu już w kwietniu wydajesz w ten sposób 1000 zł, a 3 transakcje BLIK-iem wykonałeś kupując pożądane rzeczy w Internecie. Jednocześnie poprosiłeś pracodawcę o przelew wynagrodzenia na Twoje nowe konto i w lutym, marcu i kwietniu otrzymujesz wynagrodzenie na konto Direct. Spełniasz warunki promocji i na wypłatę premii 160 zł czekasz do 16 lipca 2020 roku.

Opłaty za konto Direct

Prowadzenie konta jest bez wyjątków darmowe, darmowa jest również karta pod wyjątkiem że dokonamy nią płatności na minimum 300 zł w miesiącu (w przeciwnym wypadku kosztuje 7 zł miesięcznie). Wypłata gotówki w bankomatach ING i Planet Cash jest darmowa, wypłata z bankomatów innych banków to koszt 5 zł za drugą wypłatę (pierwsza jest darmowa).

2,5 % na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Do 5.03.2020 nowi klienci ING dostają wyższe niż standardowe oprocentowanie w wysokości 2,5% do kwoty 200 000 zł dla “nowych środków”na okres 4 miesięcy. Jeśli dopiero zakładamy konto w ING to z automatu nasze środki będą “nowe” i możemy skorzystać z wyższego oprocentowania. Niestety, po 4 miesiącach oprocentowanie wraca do skromnego 0,5%.

Moja ocena promocji

Promocja wartościowa raczej dla osób które zamierzają przenieść do ING rachunek na stałe, ponieważ by wyciągnąć maksymalny bonus należy chociażby załatwić z pracodawcą przelewy na nowy rachunek, a zawsze jest to dodatkowa papierologia. Na wypłatę bonusu też poczekamy stosunkowo długo. Samo konto Direct w ING cieszy się dobrymi opiniami i ma bardzo nowoczesną i płynnie działającą aplikację mobilną więc będzie dobrym wyborem na podstawowe konto osobiste.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji
https://drive.google.com/file/d/1QxBqHnrZ9rYUVuHcL0EC3rTRvlIY-vr7/view
Tabela opłat i prowizji ING
https://drive.google.com/file/d/1QxBqHnrZ9rYUVuHcL0EC3rTRvlIY-vr7/view

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here