Do 160 zł za wyrobienie karty kredytowej od ING Banku (i 160 zł za konto osobiste)

0
230

W ramach trwającej promocji ING Banku, za wyrobienie karty kredytowej i aktywnie korzystanie z niej otrzymamy bonus 160 zł. To świetna okazja dla osób niemających żadnego produktu w ING, ponieważ trwa również promocja na konto osobiste Direct, w której możemy zgarnąć kolejne 160 zł!

ing karta kredytowa mastercard

 

Jak skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do osób nieposiadających żadnej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od dnia 1.10.2018. Posiadanie konta osobistego lub innych produktów tego banku nie wyklucza z udziału w promocji. W promocji obowiązuje pula 1400 promocyjnych wniosków a czas na skorzystanie z niej mija 30.03.2020.

Jak zdobyć premię 160 zł za wyrobienie karty kredytowej?

Wystarczy z niej aktywnie korzystać 🙂  Po założeniu karty warunki są proste – wykonaj 4 transakcje w każdym z kolejnych 4 miesięcy, zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę. Jeśli umowę podpiszemy w lutym, transakcje wykonujemy od marca do czerwca. Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunki dostaniemy 40 zł, czyli łącznia za 4 miesiące 160 zł.

Poszczególne premie 40 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego i chcesz zdobyć dodatkowe 160 zł, zapraszam do lektury tego wpisu

Koszt karty kredytowej w ING

W promocji bierze udział karta Mastercard, która kosztuje rocznie 50 zł. By była darmowa, wymagane jest wydanie 6000 zł rocznie. Tańsza kartę kredytowa Visa (35 zł rocznie) nie bierze udziału w promocji. Po odebraniu premii nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji „Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych
Regulamin promocji „Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here