140 zł za eKonto osobiste w mBanku

0
690

PROMOCJA WYGASŁA. OBECNĄ EDYCJĘ PROMOCJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

W mBanku trwa kolejna  (VII) edycja promocji konta osobistego „Ekonto z premią”. Łącznie do zgarnięcia jest 140 zł a warunki promocji są bardzo proste. Czas na skorzystanie promocji upływa 31 stycznia 2020.

mbank-140-zl-premii

Do kogo skierowana jest promocja?

Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków. Posiadanie innych produktów mBanku nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak zdobyć 140 zł – krok po kroku

Promocja podzielona jest na 2 bonusy – 100 zł i 40 zł wypłacane na konto założone w promocji.

By uzyskać premię 100 zł

  1. najpóźniej do 30.01.2020 r. złóż wniosek o eKonto osobiste poprzez stronę promocji wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem.
  2. W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości 1000 zł. Najłatwiej wykonać przelew ze swojego konta w innym banku. Nie może to być przelew z innego naszego rachunku w mBanku (czyli np. przelew z konta firmowego w mBanku na konto osobiste nie zostanie uznany).
  3. najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

By uzyskać premię 40 zł

  1. w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (zasady są takie same, jak wyżej)
  2. w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

Premie za transakcje bank naliczy po upływie drugiego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym przystąpiliśmy do promocji.

ZAŁÓŻ KONTO NA STRONIE PROMOCJI

Przykład skutecznego skorzystania z  warunków promocji 140 zł od Mbanku

Umowę o konto zawierasz poprzez stronę promocji 5 grudnia 2019. Na zapewnienie szybkiego wpływu  1000 zł masz 7 dni tj. do 12 grudnia. Na wykonanie 5 transakcji masz czas do końca grudnia. Za spełnienie tych warunków mBank wypłaci Ci 100 zł do końca lutego. W styczniu wykonujesz 3 transakcje kartę wydaną do konta i 2 transakcje BLIKiem i zapewniasz wpływ na konto 1000 zł. 40 zł wpływa na Twoje konto najpóźniej do końca marca.

Opłaty za prowadzenie konta eKonta Osobistego mBanku

eKonto Osobiste jest darmowe. Za kartę również nie zapłacimy pod warunkiem minimum 1 płatności kartą (lub BLIKiem/GooglePay/Apple Pay)  w miesiącu. W przeciwnym wypadku bank naliczy 7 zł za kartę wydaną do konta. Wypłaty z bankomatów są darmowe w całej Polsce pod warunkiem że wypłacamy minimum 100 zł, przy mniejszych kwotach jesteśmy obciążani opłatą w wysokości 2,50 zł.

Ocena promocji

W  6 stopniowej szkolnej skali przyznaję 4. Warunki promocji są co prawda proste do spełnienia, ale na wypłatę nagrody czekamy stosunkowo długo. Plusem jest fakt że bardzo łatwo o darmowe konto i kartę, co nie obniży nam zysku z samej promocji.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here