Premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

2
259

Premia w wysokości 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego powraca w nowej edycji, z bardzo prostymi warunkami do spełnienia. Dodatkowym bonusem jest konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% przez 6 miesięcy. Grzech nie skorzystać!

pekao konto przekorzystne 200 zł

Do kogo skierowana jest promocja?

Według regulaminu promocji, uczestnikiem może być osoba pełnoletnia która w okresie od 1.01.2018 do 30.09.2019 ( czyli w ciągu prawie 2 ostatnich lat) nie posiadała w banku Pekao rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN (również jako współposiadacz rachunku). Promocja trwa do końca 2019 roku.

Jak zdobyć 200 zł – krok po kroku

200 zł premii jest wypłacane w 2 transzach na nowo założone konto. Nagroda w wysokości 100 zł  zostanie wypłacona w formie przelewu na Konto Uczestnika do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji.
Kolejna transza , również w wysokości 100 zł trafi na konto  do dnia 29.05.2020 r

By uzyskać pierwszą część premii w wysokości 100 zł

 1. Najpóźniej do 31.12.2019 złóż wniosek o Konto Przekorzystne poprzez stronę banku z dołączoną do niego kartą lub aplikacją PeoPay (aplikacja Pekao umożliwiająca płatność BLIKiem i Apple Pay). Zawrzyj umowę z bankiem.

Ważne: jako sposób zawarcia umowy wskaż aplikację lub opcję online (biometria). Tylko wtedy uzyskasz pełną pulę premiową czyli 200 zł.

 1. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli po miesiącu zawarcia umowy):
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay oraz
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta – nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki).

Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do końca drugiego miesiąca po założeniu konta

By uzyskać drugą część premii w wysokości 100 zł

 1. w każdym z tych trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym warunki te spełnisz pierwszy raz:
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay oraz
 • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (zasady analogicznie jak wyżej)

Drugą transzę otrzymacie najpóźniej do 29 maja 2020 roku. Oczywiście w tym dniu wasze konto musi pozostawać aktywne.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

W grudniu 2019 zawierasz umową o konto. W styczniu musisz wykonujesz minimum 1 płatność kartą lub BLIK-iem/Google Pay i przelewasz na konto minimum 500 zł ze swojego konta w innym banku. Do końca stycznia na Twoje konto wpływa kwota 100 zł. Następnie, kolejno w każdym z tych miesięcy:lutym, marcu, kwietniu – wykonujesz te same kroki tj. 1 płatność kartę i zapewniasz wpływ min. 500 zł w każdym miesiącu. Do końca maja na Twoje konto wpływa kolejne 100 zł i tym samym wyciągasz maksimum korzyści z promocji

Opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Pekao

Mam dobrą wiadomość – wypełniając warunki promocji spełnimy jednocześnie punkty niezbędne do utrzymania darmowego konta.

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A, 5 zł za wypłaty z innych bankomatów

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

Konto oszczędnościowe 3%

Interesującą propozycją na której możemy dodatkowo skorzystać jest konto oszczędnościowe, które możemy otworzyć po założeniu Konta Przekorzystnego. Mamy na to czas do 8.02.2020. Oprocentowanie konta to 3% na okres pół roku (180 dni). Maksymalna kwota objęta bonusowym oprocentowaniem to 30 000 zł!

Moja ocena promocji

W szkolnej skali oceniam na 4/6. Na plus przemawiają proste warunki do wypełnienia i fakt że nie musimy kombinować dodatkowo by uniknąć opłaty za konto. Za minus uznaję długi czas oczekiwania na wypłatę środków – zakładając konto w grudniu czekamy na naszą całkowitą premię ponad 5 miesięcy. Osłodą długiego czekania jest atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego na okres 6 miesięcy.

Ważne dokumenty

Regulamin promocji
https://www.pekao.com.pl/konto/regulamin.pdf
Tabela prowizji i opłat
https://www.pekao.com.pl/o-banku/stopka/cennik-i-regulamin.html

2 KOMENTARZE

 1. No dokładnie z tym czasem oczekiwania, utrzymanie konta przez 5 miesięcy, na które comiesięcznie trzeba mimo wszystko jakieś wpływy zapewniać… Ma to może i sens gdy planujemy związać się z Pekao na dłużej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here