200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao – załóż konto bez wychodzenia z domu

1
1190

 PROMOCJA NIEAKTUALNA 

Nowa edycja promocji Banku Pekao S.A. – wychodząc naprzeciw sytuacji z koronawirusem, bank proponuje założenia konta poprzez tzw. selfie – bez wychodzenia z domu, bez kontaktu z kurierem. Do wzięcia 200 zł za spełnienie kilku prostych warunków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zgodnie z regulaminem, w promocji może wziąć udział osoba pełnoletnie, która w okresie od 1.01.2019 do 31.03.2020 nie miała rachunku płatniczego lub oszczędnościowego lokaty terminowej (odpadają również współposiadacze takich rachunków)

Bank Pekao S.A a Pekao BP

Bank który opisuję w tej ofercie promocji czyli Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo) nie ma nic wspólnego z PKO BP S.A. (ze skarbonką w logo). To są dwa odrębne banki. Zatem jeżeli posiadasz konto w PKO BP (w tym np. Konto Inteligo), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji i uzyskasz do 200 zł za konto osobiste w Pekao!

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO PRZEKORZYSTNE!

Jak zdobyć 200 zł bonusu

Do wzięcia czekają 2 gwarantowane bonusy po 100 zł każdy. Do spełnienia każdego trzeba spełnić osobne – na szczęście proste – warunki.

By zdobyć pierwszą część bonusu -100 zł

  1. Do 20.05.2020 złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z kartą (rekomenduję kartę Mastercard, ponieważ łatwiej uniknąć opłaty za jej posiadanie) i zawrzyj umowę z bankiem w sposób online, z wykorzystaniem aparatu Twojego smartfona lub laptopa wszystko od początku do końca odbywa się zdalnie 🙂

pekao selfie

2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli po miesiącu zawarcia umowy):

  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją banku Pekao czyli PeoPay
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (przelew ze swojego rachunku w innym banku wystarczy, środki możesz od razu odesłać z powrotem)
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay (wystarczy samo zalogowanie)

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus 100 zł.

 

By otrzymać kolejne 100 zł

Aby zgarnąć drugą część nagrody konieczne będzie wykonanie tych samych czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki pierwszy raz. Łącznie więc powinniśmy je spełnić czterokrotnie.

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu przystąpienia do promocji oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych:

  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay,
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay,
  • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł

Wypłata nagród

Pierwszy bonus otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, a drugi bonus wpadnie do 30.08.2020 r.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

Umowę o konto zawierasz w kwietniu. Do końca maja masz czas na spełnienie warunków pierwszej części bonusu 100 zł (1 płatność, 1 zalogowanie do aplikacji, wpływ 500 zł). 100 zł otrzymasz do końca czerwca. Drugi bonus (kolejne 100 zł) otrzymasz jeśli wykonasz te same czynności w czerwcu, lipcu i sierpniu. Środki otrzymasz wtedy do końca sierpnia.

Konto Przekorzystne w Pekao – opłaty

Konto i karta są darmowe jeśli wykonamy 1 transakcję kartą/PeoPay miesięcznie i zapewnimy miesięczny wpływ minimum 500 zł. W przeciwnym wypadku koszt wynosi odpowiednio 6 zł i 3 zł. Jak łatwo zauważyć, darmowe konto zapewnimy sobie spełniając warunki, które stawia przed nami promocja 🙂  Pekao nie pobierze  też żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Wypłaty z bankomatów są darmowe z bankomatów Pekao oraz dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Konto oszczędnościowe w Pekao: 2,5% do 30 tys. zł

Dla oszczędzających Pekao przygotował konto oszczędnościowe oprocentowane 2,5% (w skali roku) do kwoty 30 000 zł. Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 120 dni. Konto jest darmowe w utrzymaniu a środki można z niego przelewać za darmo jeśli używamy do tego aplikacji mobilnej (tradycyjny przelew z oszczędnościowego to 7 zł za transakcję).

Ważne dokumenty

regulamin promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł

1 KOMENTARZ

  1. Uwaga na kartę Visa Debit Gold – miesięcznie kosztuje jedyne 9,99 zł (sic!). Można uniknąć opłąty wykonując miesięcznie nie 1 a 4 transkacje przy użycu karty płatniczej.
    Podsumowując: unikać tej karty z daleka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here