Promocja dla obecnych klientów PKO BP: “Poleć IKO #zostańWDomu

0
106

Jesteś klientem PKO BP?  Za polecenie swej aplikacji mobilnej IKO rozdaje zdobędziesz kody Allegro o wartości 20 zł każdy. Obowiązuje limit 5000 poleceń.

Na czym polega promocja?

PKO BP premiuje użycie swojej aplikacji mobilnej – nagroda jest przewidziana dla osoby polecającej, polecany niestety nie może liczyć na żaden bonus pieniężny. Polecającym może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Inteligo) z dostępem do aplikacji mobilnej IKO.

Jak użyć kodu polecającego?

Za pomocą funkcji ‘Poleć IKO’ (znajdziesz ją po rozwinięciu menu w lewym, górnym narożniku) poleć aplikację mobilną IKO osobie, która do dnia rozpoczęcia promocji (21.04.2020 r.) nie posiadała aplikacji mobilnej IKO.

Osoba polecana otrzyma sms, który najpóźniej do 31.05.2020 r. musi pobrać i aktywować aplikację mobilną IKO.  Możesz polecić aplikację dowolnej liczbie osób, za każdą otrzymasz 20 zł. Pamiętaj jednak o limicie 5000 poleceń w całej akcji promocyjnej.

Jeśli do 31.05.2020 nie odwołamy wyrażonych zgód oraz będziemy posiadać aktywną aplikację IKO, to bank zapłaci nam 20 zł za każdą osobę, której skutecznie poleciliśmy IKO. Nagrody w formie voucherów Allegro otrzymamy za pomocą wiadomości push do 31.07.2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here