Rekordowe 400 zł za konto w BNP Paribas

0
114

W promocji “Premia dla ciebie” organizowanej przez BNP Paribas do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę min. 350 zł (do wykorzystania na dowolny cel) oraz bon o wartości 50 zł do zrealizowania w sklepach Biedronka. Pula uczestników wynosi 3000.

Kto może wziąć udział w promocji

BNP i tym razem nie zmienia okresu karencji, który wynosi 12 miesięcy. Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatniego roku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont.

Jak zdobyć 400 zł premii

W promocji uzyskać można następujące nagrody gwarantowane:

  • 2 bonusy pieniężne (w wysokości 150 i 200 zł) o łącznej wartości aż 350 zł, które wpłyną konto osobiste oraz
  • bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tego typu bon wykorzystywać można jedno- lub wielorazowo aż do wyczerpania środków. Bon ma być ważny co najmniej do 31.10.2021 r.

Zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą. Czas na zawarcie umowy z bankiem upływa 19.07.2020;

By zdobyć pierwsze 150 zł bonusu

W lipcu 2020:

  • wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay (Płatności Google Pay lub Apple Pay na potrzeby promocji można wykonywać zarówno zbliżeniowo w punktach handlowo-usługowych  oraz w aplikacji)
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (to mogą pochodzić z dowolnego źródła, np. ze swojego konta w innym banku)

By zdobyć drugi bonus (w wysokości 200 zł)

Oprócz spełnienia warunków z 1 bonusu, w sierpniu 2020:

  • wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay,
  • wykonaj co najmniej 2 przelewy z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (GOmobile dla klientów BNP Paribas); mogą to być przelewy np. na własne konto w innym banku)
  • oraz zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł

By zdobyć bon do Biedronki o wartości 50 zł

Od września do listopada 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj min. 5 płatności Apple Pay lub Google Pay (w tym okresie wpływy na konto nie są już wymagane).

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE PROMOCJI

Jak płacić Google Pay w sklepach?

Wypłata nagród

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.08.2020. O drugiej dowiemy się 23.09.2020, a o trzeciej – do 23.12.2020. Same nagrody będziemy otrzymywać do końca danego miesiąca – czyli do końca sierpnia, września i grudnia.

Na pierwszą z otrzymanych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą danych z otrzymanego maila zalogować się na stronie promocji, gdzie – najpóźniej do 26.08.2020 r. – będzie należało podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji.

50 zł do biedronki trafi do nas w formie 13-cyfrowego kodu karty wysłanego do nas SMSem.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

 W czerwcu składasz wniosek o konto i otwierasz rachunek. W lipcu 2020 podłączasz kartę do aplikacji Google Pay/Apple Pay i wykonujesz 5 płatności na dowolne kwoty. Z innego rachunku przelewasz na konto minimum 500 zł. W sierpniu 2020 ponownie wykonujesz 5 płatności aplikacją, zapewniasz ponownie wpływ 500 zł oraz dodatkowo wykonujesz 2 przelewy z konta – mogą być to nawet przelewy w wysokości 1 zł na Twoje konto w innym banku. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowy bon do Biedronki, utrzymujesz konto w okresie wrzesień-listopad, w każdym z tych miesięcy wykonujesz 5 płatności za pomocą aplikacji. 

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
  • 0 zł za Kartę Otwartą na Dzisiaj. Opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek: wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia. W przeciwnym wypadku koszt karty to 3 zł miesięcznie.

Ważne dokumenty

REGULAMIN PROMOCJI „PREMIA DLA CIEBIE”
Tabela opłat i prowizji
https://premiadlaciebie.bnpparibasplus.pl/taryfa.pdf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here