Do 230 zł na start + zwroty za płatności z konta w Santander Banku

0
124

W nowej edycji promocji Sandander Banku możemy zdobyć do 230zł premii a także uzyskać atrakcyjny zwrot za płatności z konta.

Zgarnąć możemy:

 • bonus 80 zł za otwarcie konta;
 • bonus do 150 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia (lub innych świadczeń) na konto założone w promocji;
 • zwroty za płatności z konta w Santander Banku (nawet do 300 zł rocznie).

santander bank

Do kogo skierowana jest promocja?

Ta edycja promocji skierowana jest do osób które nie posiadają konta osobistego w Santander Banku co najmniej od 1.10.2018. Jeśli jesteśmy związani z tym bankiem innymi produktami jak np. rachunek firmowy czy kredyt, możemy wziąć udział w akcji.

Jak zdobyć 230 zł – krok po kroku

W „klasycznej” części promocji po spełnieniu jej wymogów możemy otrzymać 150 zł. Dodatkowe 80 zł otrzymamy gdy zastosujemy kod polecający od osoby która ma już konto w Santander Banku. Tak się składa że mam kod którego możesz użyć i chętnie się nim podzielę (naturalnie też mam z tego korzyść) 1000798925

By uzyskać 80 zł na start

 1. najpóźniej do 31.01.2020 r. masz czas na złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą na stronie banku. We wniosku podaj numer polecający od obecnego klienta Santander Banku. Wyraź zgodę na marketing, a także zostaw adres mailowy i numer telefonu do kontaktu
 2. do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu spełnij poniższe warunki:
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) albo za pomocą BLIKa (w Internecie) na sumę min. 300 zł.

Bonus 80 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Ważne: ale jeśli udział w promocji weźmiesz pod koniec jej dostępności, to pamiętaj, że te warunki spełnić trzeba maksymalnie do 29.02.2020 r.)

By uzyskać kolejne 150 zł

 1. do 31.01.2020 r. złóż dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na konto w Santander Banku. Można to wygodnie zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub na infolinii
 2. do 30.04.2020 r. zapewniaj wpływy wynagrodzenia na konto w Santander Banku (wysokość premii zależy od liczby miesięcy, w których takie wpływy zapewnisz – by zgarnąć całą pulę, czyli 150 zł, wpływy muszą pojawić się w trzech miesiącach).

Wynagrodzenie bank rozumie jako

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Wypłata bonusu (w wysokości 50, 100 lub 150 zł w zależności od tego w ilu miesiącach zapewnisz wpływ na konto) ma nastąpić do 31.05.2020 r.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

Wypłata premii nastąpi w maju 2020, niezależnie od momentu przystąpienia do promocji.

Warunki przyznawania nagrody w promocji Santander 150 zł za wynagrodzenie

Zwroty za płatności z konta

 Osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku korzystać mogą też ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za media  opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł. By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności – tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot.

Opłaty za prowadzenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku

Prowadzenie rachunku jest darmowe ale trzeba pamiętać o kilku zasadach. W Santander Banku otrzymujemy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard – do wyboru jeden z poniższych wariantów:

 • 0/5 zł – opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
 • 3 zł bez warunków (jest to ustawienie domyślne które najlepiej od razu zmienić po zalogowaniu do bankowości internetowej za na pierwszą opcję);
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. W pozostałych bankomatach zapłacimy 5 zł

Moja ocena promocji

Przyznaję 3 na 6. Kwota jest stosunkowo atrakcyjna, ale fakt że dla spełnienia części warunków promocji musimy ustawić przelew wynagrodzenia obniża atrakcyjność oferty. W sytuacji gdy planujemy zamknąć konto po otrzymaniu premii wiąże się to z nieco uciążliwą koniecznością zmiany konta do przelewu wynagrodzenia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here