Zyskaj 220 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

0
212

Nowa promocja Banku Millenium”220 zł z Kontem 360°”  – do wzięcia 200 zł za założenie konta i 20 zł w postaci zwrotu za zakupy w aplikacji zakupowej Goodie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W przypadku promocji Banku Millenium powtarza się stały motyw uczestnictwa, tzn. w promocji nie może brać udziału osoba która ma lub miała kiedykolwiek konto założone na podstawie promocji czy produkt finansowy w tym banku. Tak jest też i tym razem – jedyna sytuacja w której możesz wziąć udział w promocji to albo jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu w Banku Millenium, albo jeśli zlikwidowałeś  wcześniej konto ale nie założyłeś go w akcji promocyjnej.

Jak zdobyć 220 zł bonusu?

Do zgarnięcia czekają dwie gwarantowane narody:

  • premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto oraz
  • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł.

By zdobyć 200 zł premii:

  1. Do do 5.10.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą podając numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku;
  2. do 31.12.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
  3. w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (wystarczy przelew ze swojego konta w innym banku) oraz
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (stacjonarnie lub płacąc w Internecie)

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę gwarantowaną – premię 200 zł, która wpłynie na Twe konto do 29.01.2021 r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

By zdobyć kod dający 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie:

Najpóźniej do 31.12.2020 r. wykonaj co najmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE (to płatność dokonana kartą mobilną wyrabianą w aplikacji banku dla urządzeń posiadających moduł NFC umożliwiający zbliżeniowe płatności).

Do 30.09.2020 otrzymasz SMSem kod o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia.

Przykład skutecznego skorzystania z promocji

Do 5.10.2020 zakładasz konto poprzez link polecający. Po założeniu konta instalujesz i logujesz się do aplikacji mobilnej Banku Millenium. W październiku, listopadzie i grudniu wpłacasz lub przelewasz w każdym miesiącu 1000 zł na konto (czyli łącznie minimum 3000 zł) oraz wykonujesz w każdym miesiącu 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Za spełnienie tych warunków premia 200 zł wpłynie na Twoje konto do końca stycznia 2021.

Ile kosztuje Konto 360°?

Zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy nic za utrzymanie konta i karty. Oznacza to, że spełniając warunki promocji jednocześnie spełniamy warunki darmowego konta i karty.

Uwaga – jeżeli w  trakcie wnioskowania o konto  zaznaczysz pakiet „Bezpieczna Karta”,  pamiętaj że jest onco prawda początkowo bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Ważne dokumenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here