Regulamin

  1. Dane publikowane w portalu Misterbudget.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.

2. Zawarte w portalu Misterbudget.pl opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób wyrażają poglądy i opinie ich autorów. Administrator witryny misterbudget nie odpowiada za treść wiadomości publikowanych w komentarzach.

3. Wszystkie informacje oraz dane zamieszczone w serwisie nie stanowią oferty, usługi doradztwa ani rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Staram się by informacje o usługach bankowych i pokrewnych były możliwie jak najbardziej aktualne, kompletne i wiarogodne, ale zachęcam czytelników do weryfikowania informacji poprzez samodzielną analizę regulaminów i innych dokumentów związanych z usługami opisywanymi na witrynie. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami.

4. Administrator zastrzegają sobie prawo do modyfikacji i usuwania komentarzy bez podania przyczyny

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z regulaminem lub polityką prywatności zapraszam do kontaktu poprzez formularz